Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Аватар користувача
m_p_p
Чудовий
Повідомлень: 314
З нами з: 25 грудня 2013, 14:34
Контактна інформація:

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення m_p_p »

Прошивку ніхто правити не буде. Ви будь-яку зону можете зробити цілодобову.
Чтобы не было пи...жу, делай все по чертежу!
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення boby »

Дякую. Дійсно, стояли галочки, але що цікаво, галочки у мене встановлено на усі зони, а смс приходить коли з'являється світло і заряджається АКБ тільки по провідним зонам які на вкладці розширення, тобто на ті зони які під'єднані на виходи, програмно налаштовані на входи.
У мене 8 входів + 4 входи, так ось на цих +4 входи, по першому смс не приходить, а по 2,3,4 постійно.
Я галочки із проблемних зон прибрав, але цікаво, чому саме на ці три по розширенню реагує.
тут також є залежність від того, чи датчики пасивні (наприклад геркон) чи потребують живлення. коли немає на них живлення, то у них тривожні контакти "разірвані", коли живлення зявляється, то вони "замикаються", причому у кожного типу датчика цей час може бути різним. тому по дяеким зонам при подачі живлення ви пожете отримувати повідомлення по факту винекнення подіїї "замикання" (фронт сигналу по входу)
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення boby »

Вибачаюсь, маю ще питання, коли монтував систему, придбав датчик наявності напруги, у конфігураторі, налаштував його як охоронний (інші ніби зовсім не підходять), тихий та цілодобовий.
І ось така проблема, коли пропадає напруга, все відпрацьовує, але сигналізація по суті, в тихій тривозі по входу.
Підкажіть будь ласка, чи могли б ви мені допомогти, і підправити прошивку, щоб саме ця зона була не охоронна, а типу просто цілодобовий контроль, щоб коли світло зникало і з'являється світлодіод не моргав.
З.І. зараз цей датчик просто закорочений, щоб діод не блимав як є спрацювання по цій зоні
якщо "часте блимання" в охороні при спрацюванні довільної зони вас напрягає, то як варіант, можете кожен раз при вимиканні світла, що на окремому вході через реле, робити дистанційно (смс, дтмф, додаток) перепостановку охорони, тобто зняти та поставити охорону. світлодіод перестане блимати, а буде світитися до наступного спрацювання.

пс.
або як варіант світлодіод підключити до звичайного виходу з функцією "індиктор охорони груп", чекніть необхідін групи. і тоді вихід буде активний коли ті групи в охороні і не горіти коли усі відмічені групи без охорони.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

boby писав: 05 грудня 2022, 14:49
Вибачаюсь, маю ще питання, коли монтував систему, придбав датчик наявності напруги, у конфігураторі, налаштував його як охоронний (інші ніби зовсім не підходять), тихий та цілодобовий.
І ось така проблема, коли пропадає напруга, все відпрацьовує, але сигналізація по суті, в тихій тривозі по входу.
Підкажіть будь ласка, чи могли б ви мені допомогти, і підправити прошивку, щоб саме ця зона була не охоронна, а типу просто цілодобовий контроль, щоб коли світло зникало і з'являється світлодіод не моргав.
З.І. зараз цей датчик просто закорочений, щоб діод не блимав як є спрацювання по цій зоні
якщо "часте блимання" в охороні при спрацюванні довільної зони вас напрягає, то як варіант, можете кожен раз при вимиканні світла, що на окремому вході через реле, робити дистанційно (смс, дтмф, додаток) перепостановку охорони, тобто зняти та поставити охорону. світлодіод перестане блимати, а буде світитися до наступного спрацювання.

пс.
або як варіант світлодіод підключити до звичайного виходу з функцією "індиктор охорони груп", чекніть необхідін групи. і тоді вихід буде активний коли ті групи в охороні і не горіти коли усі відмічені групи без охорони.
Дякую ! Це певно найкращий варіант. Підкажіть будь ласка, а яка принципова різниця між призначенням виводу Світлодіод і виводом індикатор стану охорони груп, певно ж є якісь відмінності, раз є два варіанти у настройках? Чи це просто дубляж, але без підморгування (як я розумію, рідке підморгування стан джсм мережі) в стані охорони?
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

boby писав: 05 грудня 2022, 14:49
Питання вдогонку, якщо у мене світлодіод підключено до виходу світлодіод, і навіть якщо я переключу його на вихід як індикатор груп, транзисторний ключ певно хоч і без навантаження, але буде закриватись і відкриватись на незадіяному виході світлодіод, я маю на увазі той вивід, який штатний, коло зчитувача і сирени
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

А чи є можливість програмно відключити штатний вихід "світлодіод"
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення boby »

olegkhm писав: 05 грудня 2022, 15:47 А чи є можливість програмно відключити штатний вихід "світлодіод"
ні. клеми +LED- цеє фізично паралелно до внутрішнього системного червного свтілодіоду SYSTEM. який відображає багато чого. при старті моргає серію. періодично відображає рівень сигналу гсм, показує стан охорони, затримку постановки охорони чи затримку тривоги, факт спрацювання при охороні.
звичайний вихід в режимі "Світлодіод" теж буде дублювати внутрішній світлодіод SYSTEM, крім серії спалахів при старті.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення boby »

Питання вдогонку, якщо у мене світлодіод підключено до виходу світлодіод, і навіть якщо я переключу його на вихід як індикатор груп, транзисторний ключ певно хоч і без навантаження, але буде закриватись і відкриватись на незадіяному виході світлодіод, я маю на увазі той вивід, який штатний, коло зчитувача і сирени
питання не зовсім зрозуміле. клеми +LED- контролера залише не підключеними "в повітрі" і нічого "коло зчитувача" від них не залежатиме.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

boby писав: 05 грудня 2022, 19:29
Питання вдогонку, якщо у мене світлодіод підключено до виходу світлодіод, і навіть якщо я переключу його на вихід як індикатор груп, транзисторний ключ певно хоч і без навантаження, але буде закриватись і відкриватись на незадіяному виході світлодіод, я маю на увазі той вивід, який штатний, коло зчитувача і сирени
питання не зовсім зрозуміле. клеми +LED- контролера залише не підключеними "в повітрі" і нічого "коло зчитувача" від них не залежатиме.
Дякую за розлогу відповідь.
Коло зчитувача я мав на увазі контакти поблизу зчитувача, клеми Led.
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

Доброго дня. Маю таке питання. Потрібно підключити два датчики (геркон та датчик руху) у будівлі поруч. Підрахував, що для того потрібно протягнути 40-50 м.п. кабелю. Все інше тягнув FTP 5.
Чи підійде такий кабель для такої протяжності? Чи така відстань буде завелика?
Завчасно дякую.
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація PRO-X”