OKO-PRO X BOX

Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення boby »

датчики підєднуються на входи, а не на виходи. датчик може бути довільним, якщо він має контакти на розрив/замикання. саме цими контактами відбувається подача/зняття "мінусу" на вхід контролера. як правило, в датчику при його нормальному стані ці контакти замкнуті (на вхід контролера подається "мінус"), а коли датчик в стані тривога, то ці контакти розриваються (знімається мінус зі входу контролера). датчики руху, як правило, мають тривожні контакти на розрив/замикання (Relay).

Датчики диму бувають різні, частина з них не має окремих тривожних контактів, бо вони споживають різний струм по живленню в стані норма/тривога. Так звані 4-х контактні датчики диму мають окремі тривожні контакти на розрив/замикання.

Тест смс при тривозі/відновленні охоронного входу контролера задається через конфігуратор. За замовчування тест смс має вигляд z1 NORMA \ z1 TREVOGA.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
arkan
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 04 жовтня 2022, 12:44

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення arkan »

Дякую. Про вихід це я випадково написав, датчик диму маю 4-х контактний, тобто , я зрозумів, що він підключається як звичайні. А стосовно другоі частини питання, все в мене вірно?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення boby »

фізично в контролері око-прох є 16 входо-виходів, тобто вхід апаратно суміщений з виходом. з налаштуваннями за замовчуванням вони розділені на основні 8 входів та основні 8 виходів. але можливо замість основних виходів зробити додатково входи так званого розширення-0. і навпаки, замість основних входів можна зробити додаткові виходи так званого розширення-0.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
arkan
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 04 жовтня 2022, 12:44

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення arkan »

Дякую за допомогу.
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація PRO-X”