Налаштування після зняття клеми.

planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення planirovsshik »

Маю питання по ОКО-1W. У мене сигналка без акумулятора і стоїть відповідна прошивка версія 6.0. Після того як зніму клему з автомобільного акумулятора, а потім поставлю, сигналка переналаштовується:
1. Перестає відзвонюватися 2 рази після постановки на охорону хоча на охорону стає, але при цьому відзвонюється один раз при знятті з охорони.
2. Збивається режим "повний цикл оповіщення".
Інших переналаштувань не замітив.

Щоразу після зняття клеми проходити налаштування СМСками дороговато, порадьте як це вирішити простіше.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення boby »

planirovsshik писав:Маю питання по ОКО-1W. У мене сигналка без акумулятора і стоїть відповідна прошивка версія 6.0. Після того як зніму клему з автомобільного акумулятора, а потім поставлю, сигналка переналаштовується:
1. Перестає відзвонюватися 2 рази після постановки на охорону хоча на охорону стає, але при цьому відзвонюється один раз при знятті з охорони.
2. Збивається режим "повний цикл оповіщення".
Інших переналаштувань не замітив.

Щоразу після зняття клеми проходити налаштування СМСками дороговато, порадьте як це вирішити простіше.
1. взагалі-то НЕ існує таких налаштувань, як два дзвоники при постановці в охорону!!! За замовчуванням в автомобільному режимі стоіть короткий дзвоник при постановці, та довгий при знятті охорони. пост/зняття охорони по сигналу на вході-3 (за замовчуванням, коли мінус, тоді і включено охорону). у вас два дзвоники при постановці могли бути, якщо є порушення, тобто один дзвоник іде сигнал постановки, а другий - це вже тривожний. яким чином ви робите пост/зняття охорони?
2. як ви це бачите? ви дивитися конфігуратором після того як викл, а потім вкл живлення? а перед виключення він ввімкненний - за замовчуванням він вкл. Налаштування зберігаються в енергонезалежній памяті, після викл живлення, а потім вкл 0 налаштування повинні лишится.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення planirovsshik »

boby писав:1. взагалі-то НЕ існує таких налаштувань, як два дзвоники при постановці в охорону!!! За замовчуванням в автомобільному режимі стоіть короткий дзвоник при постановці, та довгий при знятті охорони. пост/зняття по входу-3. у вас два дзвоники при постановці могли бути, якщо є порушення, тобто один дзвоник іде сигнал постановки, а другий - це вже тривожний.
Якщо ставити та знімати з охорони за допомогою дзвінка з мобілки, то по замовчуванню, при постановці на охорону сигналка дає два коротких дзвінка, при знятті з охорони дає один довгий дзвінок. Якщо знімати та ставити за допомогою штатної сигналки, то при постановці на охорону сигналка дає один короткий дзвінок, а при знятті з охорони один довгий дзвінок. У мене так і було до того як я зняв клему з акумулятора, тепер так як я описав вище.
boby писав:2. як ви це бачите? ви дивитися конфігуратором після того як викл, а потім вкл живлення? а перед виключення він ввімкненний - за замовчуванням він вкл.
Коли я замітив зміни описані у п.1, вирішив перевірити чи сигналка реагує на датчики, тобто я стукав по колесу, відкривав двері... . Сигналка повідомляла мене про це дзвінками. Але, якщо раніш при спрацюванні датчика сигналка робила дзвінок на моб.1 потім на моб.2, незалежно від того збивав я на моб.1 виклик чи ні, то тепер виклик робиться лише на моб.1 і то після того як я збив двінок, наступне оповіщення було через 1,5-2 хв, хоча я у весь цей період зачиняв/відчиняв двері, стукав по колесу. До зняття клеми, в таому режимі у мене мобілка не замовкала, обидва номери моб. тарабанили одна за другою.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення boby »

planirovsshik писав: Якщо ставити та знімати з охорони за допомогою дзвінка з мобілки, то по замовчуванню, при постановці на охорону сигналка дає два коротких дзвінка, при знятті з охорони дає один довгий дзвінок. Якщо знімати та ставити за допомогою штатної сигналки, то при постановці на охорону сигналка дає один короткий дзвінок, а при знятті з охорони один довгий дзвінок. У мене так і було до того як я зняв клему з акумулятора, тепер так як я описав вище.
окремо не існує в око-1 пост/зняття охорони дзвінком!!! Але існує управління дзвоником виходу блокування, який можна підеднати не тільки до реле блокування, але і до входу пост/зняття охорони. тоді на дзвоник господаря буде вмикатися реле блокування (а також подавати мінус на вхід пост/зняття охорони) зі зворотнім коротким дзвоником, а далі буде дзвоник саме про постановку в охорону.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення boby »

planirovsshik писав: Коли я замітив зміни описані у п.1, вирішив перевірити чи сигналка реагує на датчики, тобто я стукав по колесу, відкривав двері... . Сигналка повідомляла мене про це дзвінками. Але, якщо раніш при спрацюванні датчика сигналка робила дзвінок на моб.1 потім на моб.2, незалежно від того збивав я на моб.1 виклик чи ні, то тепер виклик робиться лише на моб.1 і то після того як я збив двінок, наступне оповіщення було через 1,5-2 хв, хоча я у весь цей період зачиняв/відчиняв двері, стукав по колесу. До зняття клеми, в такому режимі у мене мобілка не замовкала, обидва номери моб. тарабанили одна за другою.
бажано дати на мило support@oko.tm номер сім-ки приладу (код смс-управління, якщо він не за замовчуванням, серійний номер приладу) - спробуемо через модемне зєднання глянути налаштування приладу
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення planirovsshik »

boby писав: окремо не існує в око-1 пост/зняття охорони дзвінком!!! Але існує управління дзвоником виходу блокування, який можна підеднати не тільки до реле блокування, але і до входу пост/зняття охорони. тоді на дзвоник господаря буде вмикатися реле блокування (а також подавати мінус на вхід пост/зняття охорони) зі зворотнім коротким дзвоником, а далі буде дзвоник саме про постановку в охорону.
При дзвінку з телефону Господар_1 сигналка стає на охорону (спрацьовують датчики дверей, капот, багажник, датчик удару) сигналка підтверджує постановку на охорону двома короткими дзвінками на моб. Господар_1. Також можна поставити сигналку на охорону за допомогою СМС від інших Господар_1-9 (ця функція увімкнена по замовчуванню).

Хоча по суті у мене зовсім інша проблема, мені тепер як мінімум після кожного знімання клеми потрібно:
6.5. Сброс настроек:
1) либо отослать SMS-команду Reseting с телефона ХОЗЯИН-1 (только с этого номера она выполнится);
Внимание! После сброса нужно повторить операцию настроек, согласно п.6.3.
2)- необходимо дать команду нового ХОЗЯИНА-1 с помощью sms-сообщения 1owner3k с телефона будущего Хозяина, а также ХОЗЯИНА-2…-9 (2owner3k … 9owner3k ) с того же телефона или иных при надобности (необязательно);
- сменить начальный секретный код для sms-управления с помощью sms-команды Cpin3kZF , где 3k – начальный ПИН-код, ZF – новый ПИН-код (ЦИФРЫ, СИМВОЛЫ, ЛЮБЫЕ ЛАТИНСКИЕ БУКВЫ - БОЛЬШИЕ И МАЛЕНЬКИЕ ОЗНАЧАЮТ РАЗНЫЙ КОД!!! Например: Tt, tt, G@, %d, Vm, 5$, e2, bo, BO)
якщо СМС по 0,6 грн., то тепер кожне зняття клеми коштуватиме 2,4 грн. як мінімум.
Можливо щой порадите, а то даже при умові що клема знімалася в режимі охорони, при подачі напруги сигналка не сповіщає про це. Тобто, якщо до "реєстрації" в мережі СІМки позакривати двері, капот і не тривожити датчики удару то ви і не дізнаєтесь що акумулятор поставлено на авто. На мою думку для сигналки це є не добре. А в інструкції у вас написано "Устройство запишет себе в энергонезависимую память эти настройки и будет их «помнить» после его выключения/включения (кроме часов)."
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення planirovsshik »

Скинув дані на електронку
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення planirovsshik »

Я так зрозумів ви ще не моніторили мою сигналку, просто хотілося б знати причину...
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення boby »

planirovsshik писав:Я так зрозумів ви ще не моніторили мою сигналку, просто хотілося б знати причину...
прописав свій модем та через модемне зеднання конфігуратором вичитав конфігурацію, нічого підозрілого не виявлено:
прописані два господарі
+3809803ххх
+3809943ххх
на момент діагностики реле блокування вкл, і охорона вкл

стоіть галка "Полний цикл оповещения"

серійний номер приладу
1W0015хх

остання версія ПО 6.1.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення boby »

planirovsshik писав: При дзвінку з телефону Господар_1 сигналка стає на охорону (спрацьовують датчики дверей, капот, багажник, датчик удару) сигналка підтверджує постановку на охорону двома короткими дзвінками на моб. Господар_1. Також можна поставити сигналку на охорону за допомогою СМС від інших Господар_1-9 (ця функція увімкнена по замовчуванню).

Хоча по суті у мене зовсім інша проблема, мені тепер як мінімум після кожного знімання клеми потрібно:
...
1) в автомобільному режимі якщо на вході пост/зняття присутній мінус, то прилад в охороні, якщо відсутній - то вимк. охорона. НІЯКИХ смс на пост/зняття охорони в даному режимі (авто) не уснує, тому не зовсім зрозуміло, як за допомогою смс інші господарі можуть це робити.
2) не зовсім зрозуміло, навіщо ви при вкл живлення збиваєте всі налаштування за замовчуванням, а потім заново прописуєте номера господарів, секретний код???
всі ці налаштування зберігаються в енергонезалежній памяті процессора. стан охорони береться по СИГНАЛУ на вході для пост/зняття - якщо там мінус, то прилад буде в охороні, якщо нема мінусу, то охорона знята.
3) в приладі око-1, нажаль, не було такої можливості, як смс при ввімкнені приладу.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-1W”