RF-4R Абідна, однако!

Відповісти
volodyal
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 11 лютого 2019, 23:23

RF-4R Абідна, однако!

Повідомлення volodyal »

Пропрацював приймач дурню часу... не більше години. Сам винен. Обізвав творців цієї плати дітьми путіна. І Благодать Божа залишила мене...
І: підключив. В інструкції написано що ізначально встановлено одне положення. А про друге не сказано що воно теж ізначально встановлено...
Подумав що мені достатньо, просто перепрограмую централь на те, що залишиться. НЦ_НО. Але виявилося що перемички дві одночасно ізначально. Поки взяв болгарку з відрізним кругом, поки порізав доріжки. Зачепив лишні. Пропаяв. Плата не витримала лихої долі й коротнула по живленню.
P.S. Хотів зареєструватися й купити інший приймач. Сторінка реєстрації на сайті "глючна" й не записує в БД дані реєстрації. отже при виході і при повторному вході сайт мене не впускає в аккаунт.
Зрозумів! Конструктори випускають конструктори, а проектанти випускають проекти!
Але в клієнта на стінах вже висять датчики від ока. Отож дайте ще один приймач. Якось... Може у Вас вийде... закінчити мою реєстрацію у вас...
P.P.S. В Біблії написано: благословляйте а не проклинайте. Отож благослови мене Боже на наступний раз мудро чи мудріше потратити кошти...
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: RF-4R Абідна, однако!

Повідомлення boby »

є декілька каналів комунікації
https://xn--j1ahb.xn--j1amh/contact/
ПС.
з того ж ДЖЕРЕЛА:
"Просите – и получите, ищите – и найдете, стучите – и вам откроют."
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
m_p_p
Чудовий
Повідомлень: 314
З нами з: 25 грудня 2013, 14:34
Контактна інформація:

Re: RF-4R Абідна, однако!

Повідомлення m_p_p »

volodyal, а ви молодець! Легких шляхів не шукайте ...
Страждання ведуть людини до досконалості!
Чтобы не было пи...жу, делай все по чертежу!
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: RF-4R Абідна, однако!

Повідомлення boby »

m_p_p,
бывают случаи, когда лучше идти тяжелым путем - там нет конкурентов )
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
volodyal
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 11 лютого 2019, 23:23

Re: RF-4R Абідна, однако!

Повідомлення volodyal »

Ні. Надиво подзвонив, поклав трубку. Передзвонили. Тоді коли треба було я до вас не достукався. Мусів просити в Києві знайомих, щоб придбали мені те, що я шукав.
Відповісти

Повернутись до “Приймач радіодатчиків та брелоків RF-4R”