Внимание! Старый форум находится здесь. Добавлять новые темы и сообщения на старом форуме нельзя. Старый форум только для просмотра.

GSM-сигнализация "OKO-EX

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение boby » 21 мар 2019, 00:00

насправді, потрібно чітко розуміти, що саме вкладається в зміст "срацьовувала сигналізація" та основна мета цього "спрацювання". Якщо ми говоримо про так звані "кричалки", тобто система без ніякого каналу сповіщення, а лише сирена, то звісно ж, вмикати сирену потрібно при будь-якій події. тобто основна задача такої системи просто "кричати" з надією, що це злякає зловмисників.
Якщо ж це система з каналом сповіщення (смс, дзвінок, пуш-повідомлення тощо), то є ряд подій, коли вмикати сирену особливого сенсу немає - достатньо сповіщення про цю подію господарям. Основна мета подібних систем - це отримання повідомлення про подію господарем.

От ви пишете "Представте собі, що обєкт знаходиться за кілька десятків км від вас, приходить смс -обрив і що? можливо все". Добре, я це уявив. І як же зміниться ваша реакція від смс про обрив чи кз шлейфу у випадку, коли б ще й сирена там включалася? Та ніяк. Для вас це в будь-якому випадку тривога та потребує абсолютно однакової реакції, незалежно від того, чи була там сирена чи ні. Більше того, якщо було спроектовано систему так, що при охороні обєкту є вільний фізичний доступ до шлейфу датчика будь-кому без реального контролю доступу до нього іншими датчиками системи, то подібна система взагалі не претендує на охоронну систему. При нормально спроектованій системі, як правило, спочатку буде тривожне сповіщення по датчику, а потім по шлейфу.

Звісно ж, можливі такі випадки, коли в охороні шлейф порушать "гризуни" без попереднього спрацювання датчика, але ж буде сповіщення господаря про це. І який сенс при цьому ще й вмикати сирену? Налякати "гризуна"?)

Звісно ж, можливі і такі випадки, коли з вимкненою охороною на обєкті існує так званий "прохідний двір", тобто є доступ до датчиків, шлейфу "стороннім" особам (наприклад, офісне приміщення, де може бути багато відвідувачів тощо). Тобто, так звана "прибиральниця" під час прибирання навмисне зробила КЗ чи ОБРИВ шлейфу ... пришло сповіщення про це в безпеку офісу (чи охоронний пульт). Чи варто при цьому ще й сирену вмикати і навіщо? Щоб працівників офісу схопив "інфаркт" чи посіяти "паніку" в офісі? Яка суть сирени в подібному випадку?

ПС.
уявімо собі, що перед проникненням на обєкт зловмисники вимкнули якимось чином основне живлення обєкту, тобто система перешла на резервне живлення (вважаємо що воно було впроваджено) і сповістила про це господаря. То по вашій логіці потрібно було б ще й сирену ввімкнути, щоб так би мовити "налякати" зловмисника, аналогічно як і з КЗ чи ОБРИВОМ шлейфу, що є теж наміром втручання в систему. Але , звісно ж, особливого сенсу в цьому немає. Тобто, в системі з дистанційним сповіщенням можуть бути події, які не обовязково потребують сигналу сирени, хоча ці події можуть бути наміром втручання в працездатність системи. Це також є і тампер боксу системи, при порушенні якого основна задача системи сповістит про це, а не ввімкнути ревуна.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватара пользователя
boby
Гуру
 
Сообщения: 2218
Зарегистрирован: 25 дек 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение vallich » 21 мар 2019, 13:05

Багато в чому ви праві, еле не у всьому. Те Що лишній раз спрацює сирена, особливої ролі не зіграє, але у випадку проникнення має свій сенс.Повірте, за більше,як 30 літній час роботи в охоронній системі бувало всяке. І я думаю, якщо ваші розробники, добавлять кілька елементів на плату і в налаштуваннях виставлять ще одну галочку, це не буде сильним подорожчанням виробу, а свою користь принесуть. Моя особиста думка, що крадія краще відлякати, ніж відключивши сирену і свілову індикацію -ловити. Дякую за конструктивну переписку.
vallich
Бывалый
 
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 27 фев 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение boby » 21 мар 2019, 13:29

ну додавати "кілька елементів на плату" я так і не зрозумів для чого. До того ж, будь-які, навіть дрібні, зміни в "залізі" при його серійному виробництві є досить "надкладні". Щодо додаткових софтових галок типу "Сирена при КЗ, ОБРИВІ, викл 220, тампер боксу і т.д.", то це дійсно не призведе до подорожчання приладу.
Як кажуть "нет предела совершенству")))
А той, хто дістався до шлейфу датчика в режимі охорони, попередньо не порушивши при цьому жодного датчика нормально спроектованої охоронної системи, то його вже не відлякає ніяка сирена. Більше того, така людина взмозі попередньо її "нейтралізувати", тобто ревун навіть з вищезгаданою галкою фізично не буде кричати. Тобто ці галки - це "самообманливе заспокоєння" ))) Головне в цьому випадку - це сповіщення господаря про ці події.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватара пользователя
boby
Гуру
 
Сообщения: 2218
Зарегистрирован: 25 дек 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение vallich » 29 мар 2019, 08:11

По додаток на АНДРОЇД. В мене два дні на рахунку прибора 0.20грн , а з прибора приходять сповіщення - не смс , а сповіщення, які не відображаються в ЖУРНАЛІ ПОДІЙ..Я з свого тел управляю, прибор ставиться, знімається, при тривозі також приходять сповіщення про всі дії. Яким чином? Тільки звуки досить тихі. А можна десь в настройках змінити ці звуки на інші? В мене ОКО ЕХ з платою 4І.
Я на платі зробив ВИХІД 1 - контроль шлейфів, тобто коли шлейфи в нормі, в мене горить св діод. Було б добре, якби можна було б контролювати і шлейфи додатково їплати.
vallich
Бывалый
 
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 27 фев 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение boby » 31 мар 2019, 14:50

усі питання щодо умов постачання сервісів (смс,дзвінок, гпрс тощо) шукайте у постачальника цих сервісів, тобто у оператора мобільного звязку. Як правило, в особистому кабінеті на сайті оператора все відображається по сім-ці (поточний баланс, залишок пакетних смс, хвилин, МБ тощо).

пуш-повідомлення (вони зверху телефону в "трей" попадають) на даний момент не зберігаються в ЖУРНАЛІ ПОДІЙ андроід-додатку. Тут зберігаються повідомлення, доставлені в сокеті (пряме зєднання додатку з тср-сервером око) або через смс. Якщо у вас андроід-7 та вище, то в налаштуваннях телефону вимкніть оптимізацію акумулятора для додатку око-про. Це для того, щоб телефон не закривав сокет цього додатку з сервером око, коли екран телефону вимкнено. тобто від приладу під час тривоги вам доставляється тривожне сповіщення 4-ма каналами: дзвінок, смс, пуш-повідомлення, повідомлення в сокеті. Тобто, досить велика ймовірність того, що якимось каналом воно надійде до вас, а реально досить часто воно надходить усіма 4-ма каналами.

Звук, а також вібрація, вмикається/вимикається в налашутваннях обєкту в додатку. Самі ж звукові файли не змінюються. А в налашуваннях телефону, як правило, є декілька ругуляторів гучності. Спробуйте там виставити по максимуму.

На даний момент необхідної вам функціі виходу для контроля стану входів на платах розширення немає (((
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватара пользователя
boby
Гуру
 
Сообщения: 2218
Зарегистрирован: 25 дек 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение vallich » 09 апр 2019, 20:57

При постановці сигналізації через телефон, загорається св.діод, при знятті через тел- тухне. Коли ставлю через телефон, а знімаю ключем ТМ, св діод не тухне, хоч система знімається з охорони, приходить смс . Для того, щоб потух св. діод потрібно ще раз зняти через телефон. Це так іє, чи в мене щось не так запрограмовано?
vallich
Бывалый
 
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 27 фев 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение boby » 10 апр 2019, 11:38

якщо ми говоримо про вихід "Світлодіод", то він горить, коли хоча б одна із груп-1..-8 є в охороні та тухне, коли усі групи-1..-8 зняті з охорони. Ну і періодично він також показує рівень гсм-сигналу "спалахами" (знято з охорони) або "провалами" (в охороні).
З налаштуваннями за замовчуванням усі користувачі та усі точбаттони мають доступ до усіх груп-1..-8. Тому постановка/зняття охорони різними способами буде відбуватися цілком логічно. Але ж ви, з якихось причин (назвіть її) вирішили призначити точбаттону доступ лише до певної(их) групи, в той час для користувача лишили доступ до більшої кількості груп. От і виходить, що дзвінком ви поставили в охорону скажімо усі групи-1..-8, а потім точмеморі ключем зняли з охорони лише групу-1, а решта груп-2..-8 лишаються під охороною, тому "Світлодіод" і горить. А коли ви запитаєте стан приладу, то побачите у смс, які саме групи лишилися в охороні.
тобто, як ви запрограмували прилад (змінили те, що за замовчуванням), так і працює він, згідно ваших налаштувань.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватара пользователя
boby
Гуру
 
Сообщения: 2218
Зарегистрирован: 25 дек 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение vallich » 12 апр 2019, 17:51

По ТМ питання вирішено. Дякую. Ще питання:
1. Підключив ЛІНД 7, працює все крім ТАМПЕРа, я його підключив на вхід на платі ТАМПЕР,але не працює, в чому може бути причина?
vallich
Бывалый
 
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 27 фев 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение boby » 12 апр 2019, 20:45

якщо ми говоримо про тампер ЛІНД-7, то напевно він там лише на обрив "мінуса", тобто на клеми плати не виведено обох контактів тамперного мікровимикача.
а раз так, то для контролю відкриття ЛІНД-7 ви повинні використовувати для цього окремо один із тривожний входів-1..-4, сконфігурувавши його цілодобовим та тихим при необхідності.
а тамперний вхід на контролері око-ех реагує на обрив "плюса", а не на обрив "мінуса" - це й зображено в інструкції до приладу. Тому те, що ви зробили, то воно не може працювати. Згідно схеми в інструкції, використовуйте тамперний вхід контролеру око-ех для контролю відкриття боксу, де розміщений сам контролер. Для контрою тамперів датчиків та іншої периферії використовуйте окремі звичайні тривожні входи. сконфігурувавши їх цілодобовими та тихими при необхідності.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватара пользователя
boby
Гуру
 
Сообщения: 2218
Зарегистрирован: 25 дек 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Сообщение Андрій » 05 окт 2019, 18:38

Приобрел недавно прибор и начались глюки. Раздельно Андроид и ключи ТМ 1990 (3шт.) работают отлично. Но стоит поставить с Андроид и дальше с охраны снять ключем ТМ 1990 НЕВОЗМОЖНО ! Идет постановка несушествующих групп 2,3,4,5,6,7,8. Снять с охраны можно только Андроид приложением.
Андрій
Любопытный
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 05 окт 2019, 17:55

Пред.След.

Вернуться в GSM сигнализация OKO-EX

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0