Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення Ярослав »

Прилад перестав посилати СМС. ДМФ команди виконує всі. Тривожний дзвінок приходить нормально, а жодна СМС - ні. Три роки все було нормально. Кошти на рахунку є. Порадьте, що робити. Дякую.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення boby »

у вас випадково не МТС в приладі?
останнім часом є деякі нелогічні глюки з сім-ками МТС щодо смс-повідомлень, не залежно від типу приладу :-(
на КС подібного не зустрічалося.

при дтмф-запиті *2 у відповідь приходить смс?
що приходить у відповідь на смс-запит 123409 ?
якщо у вас версія ПО не остання (версія 1h3 тут http://oko.plys.kiev.ua/oko-dom.htm ), то бажано обновити.
версію видно на смс-запит 123408.
якщо у вас не виходить залити останню прошивку - дасте номер сім-ки, спробуємо дистанційно через модемне зеднання залити.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення Ярослав »

Добрий день. Дякую за відповідь. Все по порядку: У мене Київстар картка. Версія ОКО-ДІМ 1h3. Я витягнув СіМ карточку з приладу і попробував з мобільного телефону відправити з ції Сімки СМС на інший телефон. Все ОК. СМС з цієї картки приходить. З приладу цієї картки взагалі повідомлення не приходять при любому ДМф запиті. Я вислав номер моєї сім-карти до Вас на ел. почту.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення boby »

якась містика :-(
тобто якщо зателефонувати на прилад, він підіймае трубку, ви набираєте, наприклад, *2, прилад пікае у відповідь, кладе трубку, але не присилае смс, вірно?
і це при тому, що в звичайному телефоні вони ідуть з ціеї сім-ки, вірно?

тоді прилад треба до нас, бажано з цією ж сім-кою, підеднаемося службовим кабелем до проца, та знімемо лог АТ-команд. тоді буде все зрозумілим.

РС.
перед відправкою може спробувати скинути всі налаштування, бо прилад не реагуе на смс-команди з кодом 1234 (наприклад неможливо свій номер прописати як господар-8)
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення Ярослав »

Все так, як Ви описали. Може спочатку поступити мені так, щоб, поки-що, не висилати прилад. У мене є кабель, я у Вас був його купив для того, щоб перепрошити інший прилад ОКО-ДІМ, який я від Вас колись получив їз глючною прошивкою. Може з допомогою кабелю попробувати пепрошити цей апарат, що не відсилає СМС. Якщо нічого не вийде, то вишлю його Вам на ревізію. Чекаю на відповідь.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення boby »

ви ж написали, що у вас версія 1h3 - це і є остання версія, тобто навіщо заливати таку ж саму.
пропонуємо скинути всі налаштування на початкові (натиснути кнопку та тримати іі напротязі 5-7 секунд). може ситуація проясниться. принаймі ми будемо впевнені що смс-управління став 1234
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення Ярослав »

Добрий день. Я скинув до 123...... о 13 год. 15 хв. 19.09.2014 р. Чекаю
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення Ярослав »

Добрий вечір. Напевне Ваша версія про глюк у СІМ- картці найвірніша. Я тільки-що поміняв в апараті іншу Сімку і все стало на свої місця. Знов попробував з телефону передати СМС - тепер не проходить, а вчора проходила. Зайшов в чат з Київстар. Обіцяли завтра після 12-00 вияснити причину.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення boby »

ящко з іншою сім-кою смс працюють, то сенсу відправляти прилад "на ремонт" немає :-)
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Re: Перестали приходити СМС від приладу ОКО-ДІМ.

Повідомлення Ярослав »

З іншою карткою працює все ОК. В Київстар порадили в понеділок звернутись у центр обслуговування абонентів для тестування глючної СІМ-карти. Обовязково завтра це зроблю. Прилад відправляти до Вас дійсно немає необхідності.
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-DOM”