Oko Pro

Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Oko Pro

Повідомлення boby »

vallich писав: 05 листопада 2020, 12:07 5 грн за скільки? місяць, я так розумію. Якщо платити, то куди, на який рахунок?
тисніть на кнопку БАЛАНС - там все буде зрозуміліше. Оплата через Інтрекасу
vallich писав: 05 листопада 2020, 12:07 Плата на СІМ карту окрема плата?
ми не маємо ніякого відношення до вашої сім-карти - оплата за послуги мобільної мережі сплачується окремо вашому оператору звязку. більше того, в приладі може і не бути сім-ки, а через віфі-мережу.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Oko Pro

Повідомлення boby »

Igodor писав: 05 листопада 2020, 13:01 5 грн за попередній місяць, якщо було хоч одне з'єднання ОКО з сервером. Якщо управління тільки через СМС, то плата не знімається.
баланс з рахунку ІМЕІ приладу знімається лише тоді, коли прилад з цим ІМЕІ мав хоча б один раз зєднання з ТСР-сервером ОКО напротязі минулого місяця. і це не залежить від налаштувань самого додатку ОКО-PRO та іх кількості, у додатку лише відображається поточний баланс приладу та є можливість його поповнити.
Igodor писав: 05 листопада 2020, 13:01 5 грн за кожний прилад ОКО (IMEI).
Оплата робитьтся в самому додатку. Там плата з банківської картки .
так, тиснемо кнопку БАЛАНС, а далі ПОПОВНИТИ. там інтегратор Інтеркасса, є можливість сплати карткою.
тут спрощений і цілком зрозумілий білінг. Він лише враховує фізичне зєднання самого приладу до ТСР-серверу ОКО і він не враховує кількість зєднань додатків ОКО-ПРО з ТСР-сервером ОКО. Хоча додатки також створюють аналогічне навантаження на сервер. Просто, головною метою не було сворення системи побору та наживи, а лише можливість деякої компенсації операційних витрат на утримання ТСР-серверу око. Це краще, а ніж його погасити, бо він себе не окупає. До того ж, хто не хоче платити 5 гр/місяць, той може самостійно підняти свій ТСР-сервер, бо jar файл для цього є у вільному доступі.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: Oko Pro

Повідомлення vallich »

Я, так розумію, ваша продукція працює тільки на вашому сервері, на іншому ні.
Якщо оплатити 15 грн, потім знову надається кредит?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Oko Pro

Повідомлення boby »

цитую останнє речення попереднього повідомлення ...
"До того ж, хто не хоче платити 5 гр/місяць, той може самостійно підняти свій ТСР-сервер, бо jar файл для цього є у вільному доступі."

простими словами, будь-хто при бажанні, в тому числі і ви, маєте змогу підняти свій тср-сервер, налаштувати туди свій прилад та додаток і мати повну незалежність від виробника, його серверу тощо.
https://xn--j1ahb.xn--j1amh/news/rabota ... heniy_oko/

Кредит 15 гр означає, шо ваш баланс може опускатися до -15гр. При балансі -15 гр функціонування додатку припиняється, поки він не стане вище, ніж -15 гр. Тобто вам дозволяється користуватися послугою аж до 3 місяців, не сплачуючи за неї, якщо вона вас з якихось причин не влаштовує. Якщо хочете надалі користуватися, то платіть )

ПС.
потрібно ж розуміти, що немає ніякої гарантіїї існування око "роками". Якщо з якихось причин око припине діяльність, то в цьому випадку у вас буде хоча б змога підняти власний сервер, якщо керування через інтернет вам конче необхідно. Далеко не всі виробники дають таку змогу.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: Oko Pro

Повідомлення vallich »

я, чесно кажучи, як самоучка ,далекий мабуть від ві підняття свого серверу , бо не знаю, яким чином це робиться. Ціна, як на мене не досить висока, поки буду користуватись. А там буде видно, є альтернатива АЯКС, ОРІОН НОВА ...
Respect
Досвідчений
Повідомлень: 70
З нами з: 15 серпня 2014, 12:33

Re: Oko Pro

Повідомлення Respect »

Подскажите пожалуйста, а можно пополнить баланс не через приложение?

Ну, во первых, сейчас виза уже с олько данных просит указывать, что если идёт утечка налево (пардон, но тут вопрос доверия, когда даже не видишь протоколов защиты - как то стрёмно всё называть) - то будут проблемы.

Ну а второй момент. Вот ввел данные, ок. Система перекидает на авторизацию визы, виза просит подтвердить через Приват24, переключаюсь на Приват24 и всё, приплыли. Я то подтверждаю, но при возврате в приложение - всё пропадает и надо заново.
Т.е. даже при желании я не могу пополнить баланс.

Обычный телефон на чистом андроиде, сейчас уже десятом. И вот какого то фига он останавливает многие остальные процессы, если переход от в другой. Т.е. возвращать подтверждение транзакции некуда...

Такая вот особенность есть на некоторых телефонах с чистым андроидом
Respect
Досвідчений
Повідомлень: 70
З нами з: 15 серпня 2014, 12:33

Re: Oko Pro

Повідомлення Respect »

Не, ну реально лажа.
Как только в приват 24 подтверждаю форму не происходит возврат к приложению. Захожу через меню последних приложений в око-про, а там начальная страница баланса.
Замкнутый круг.
Как только вышел с приложения - всё, оно закрывается и пофиг на то мое подтверждение в Приват24.


Подключите Гугл пей или ещё что то нормальное, чтоб можно было оплатить быстро и без этого геморроя
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Oko Pro

Повідомлення boby »

для безопасных платежей в инете уже давно придумана "виртуальная карточка". сделайте и вы себе такую (делов пару минут) - только ее и светите на сайтах инета. туда перед платежем скиньте необходимую суму с любимой засекреченной карты и не храните там свои миллионы)
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Respect
Досвідчений
Повідомлень: 70
З нами з: 15 серпня 2014, 12:33

Re: Oko Pro

Повідомлення Respect »

Так вопрос же не в карточке
Чтоб подтвердить платеж - надо перейти в Приват24, который на этом же смартфоне.
Перехожу в Приват24, нажимаю подтвердить и всё - приплыл.
Вернуться в окно приложения око про не получается. Точнее возвращаюсь в самое начало пополнения.

Сделайте возможность пополнять через основной сайт, а не только через приложение око про.
Указать имей, указать сумму пополнения и всё было б ок.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Oko Pro

Повідомлення boby »

думаю, платеж можно подтвердить не только через Приват24, раз через него не рулит.
вижу, что через Интеркассу люди пополняют свой баланс ОКО-ПРО картой виза
Способ оплаты visa_cpaytrz_merchant_uah
Сумма платежа ПС 31.25
Описание платежа OKO-PRO, IMEI:86779хх
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Відповісти

Повернутись до “Додаток OKO-PRO під Android”