Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Nik
Тихоня
Повідомлень: 8
З нами з: 30 січня 2020, 08:43
Звідки: Львів

Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення Nik »

Централь 7s, придбана 2 тижні тому, прошивка 7.4.1 . Мій тел. Mi A1 на android 9 (one),так званий чистий. Додаток працює, але щоб обновити стан централі потрібно раз 5 підряд швидко натиснути на кл. "Обновити стан"(ліва верхня) і натиснути зразу "вихід" з додатку і тоді, якщо пощастить додаток обновить стан об'єкта. На іншому тел. , також android 9, (mi 8 light), додаток просто літає,все ідеально. До самої 7s притензій ніякий, все ок. Чи існує рішення на мій Mi A1?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення boby »

перевірте працездатність на віфі-мережі, тобто без мобільного інтернету на смартфоні. після натиснення на кнопку запиту (стан, пост/зняття охорони) подивіться на колір кнопки "РЕСТАРТ ЗЄДНАННЯ", що внизу. Як правило, в момент натискання вона буде рожева, коли прийде відповідь від сервера, то вона стане жовтою, а потім, коли приходить відповідь від приладу, вона стає зеленою. Ну і на віфі це все як правило "літає". А як у вас?
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Nik
Тихоня
Повідомлень: 8
З нами з: 30 січня 2020, 08:43
Звідки: Львів

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення Nik »

Дякую за відповідь, але ні відключення моб даних, чи навпаки wifi, Bluetooth, режиму енергозбереження, перезавантаження тел., всі дозволи для додатків є, - нічого не змінює. За 2 р. користування тел. це 2ий додаток, який некоректно себе поводить, решта без проблем.( Додаток до wifi відеореєстратора тормозить при включеному блютуз при перегляді відео файлів ). Чи можливі ще якісь рішення , крім заміни тел. Моя думка що на всіх Android 9 one додаток буде тормозити, а точніше дуже важко оновлювати дані і навіть більше- щоб вийти з об'єкту чи з додатку потрібно багато раз швидко і підряд натиснути стрілку "вихід" .
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення boby »

я так і не отримав відповіді на поведінку кольору кнопки "РЕСТАРТ ЗЄДНАННЯ" ... без цієї інформації тяжко що-небудь сказати (
щодо існування цієї проблеми на усіх смартфонах з андроід 9, то тут потрібне біль "глибоке дослідження". можливо тут є залежність від виробника смартфона. в Xiomi зазвичай застосовувалися ще і своі "приблуди" до операційної системи (miui).
тобто, поки не буде у нас "на руках" реальний смартфон як у вас і з такою ж проблемою для більш детального дослідження, то ніякого "рішення" не буде (((
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Nik
Тихоня
Повідомлень: 8
З нами з: 30 січня 2020, 08:43
Звідки: Львів

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення Nik »

При натисканні "рестарт з'єднання" клавіша засвідчується червоним і о чудо так може бути вічно, нічого не зміниться поки її не натиснути раз 5 чи 10 швидко і після цього ще кл. "вихід" і якщо пощастить , то з'явиться оновлення. Мій тел. не MIUi. Android one - це розробка Android від Google(для пристроїв Google), яка ставиться ще і на деякі Xiaomi і ін.
Nik
Тихоня
Повідомлень: 8
З нами з: 30 січня 2020, 08:43
Звідки: Львів

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення Nik »

І ще , щоб просто вийти з додатку,(не згорнути) потрібно так само мінімум раз 5 швидко натиснути "вихід", один чи 2 швидко - додаток не закривається!!!
Nik
Тихоня
Повідомлень: 8
З нами з: 30 січня 2020, 08:43
Звідки: Львів

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення Nik »

Яка ще інформація потрібна? Пишіть я надам. І коротко про свій рід занять: я вже біля 15 років встановлюю автомобільні сигн.,( Starline, magnum, pandora і ін.) і останні років 5 всі вони мають додатки окремо для установщика і окремо для користувача, в мене є всі, щоб могти відповісти на запити клієнтів, і всі працюють прекрасно!!! До речі я поповнив рахунок для користування сервером око на 60 грн., теж нічого не змінилось з Вашим додатком,. Тому не ображайтесь , але Вам потрібно попрацювати над ним і можливо розділити на 2 додатки : для користувача і установщика, тому що не всі налаштування потрібно бачити і змінювати користувачеві.
Nik
Тихоня
Повідомлень: 8
З нами з: 30 січня 2020, 08:43
Звідки: Львів

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення Nik »

До речі 2 тел. на якому додаток працює нормально ( mi 8 light) якраз з прошивкою miui(останньою). Оба телефони куплені офіційно і з офіційною прошивкою, отримують регулярно оновлення прошивок і антивірусів і проблем з ними немає.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення boby »

Nik писав:При натисканні "рестарт з'єднання" клавіша засвідчується червоним і о чудо так може бути вічно, нічого не зміниться поки її не натиснути раз 5 чи 10 швидко і після цього ще кл. "вихід" і якщо пощастить , то з'явиться оновлення. Мій тел. не MIUi. Android one - це розробка Android від Google(для пристроїв Google), яка ставиться ще і на деякі Xiaomi і ін.
додаток не має коннекту до тср-сервера око (розовий колір). а без цього далі ніяк. чомусь операційна система "рубить" сокет до серверу. як варіант, в налашутуваннях телефону Акумулятор-Оптимізація акумулятора вимкніть оптимізацію для додатку OKO-PRO. Також операційна система можле рубити сокет, коли э нехватка ОЗУ (наприклад, багато програм працює), але то вряд чи таке у вас.
До речі, у одного з користувачів, який з нами спілкується, є смартфон подібний до вашого. Говорить, що особливих нарікань немає, тобто все працює "через інтернет": керування, отримання сповіщення. Але інколи, щоб вийти з поточного обєкту в загальний список обєктів, потрібно два рази натискувати кнопку "Назад".
Ось такий у нього телефон
mi a1_.jpg
mi a1_.jpg (43.9 Кіб) Переглянуто 5276 разів
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Nik
Тихоня
Повідомлень: 8
З нами з: 30 січня 2020, 08:43
Звідки: Львів

Re: Android 9(one) і додаток око 5.0 classic

Повідомлення Nik »

Хочу подякувати boby за допомогу. Допомогла забрана галочка в " налаштуваннях розробника"- "закривати дії додатку після їх завершення". Тепер при вході в додаток кл. "Рестарт..." зразу жовта і якщо спрацьовує будь-який вхід 7s, стає зеленою і оновлюється стан. Єдине що, якщо певний період не має спрац. входу 7s , приходить пуш повідомлення- " прилад не відповідає протягом періоду... часу". Ще раз дякую за допомогу.!!!
Відповісти

Повернутись до “Додаток OKO-PRO під Android”