Альтернативний WEB сервер, підключення

Відповісти
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення planirovsshik »

Намагаюсь підключити OKO-1W на альтернативний WEB сервер https://livegpstracks.com/default.php?ch=.
Адміни на даному сервері взялись мені в цьому допомогти, потрібно налаштувати відправку даних на їх сервер і вони обіцяють забеспечити роботу даного прибору.
Для підключення надали дані:
адреса http://livegpstracks.com/oko.php (вводити з "http://" чи без)
порт 80

Далі в самому налаштуванні OKO-1W я зробив Зображення
Яку роль відіграє пароль на WEB сервер? Я намагався його видалити, але при зчитуванні даних з прибора він знову з'являється. Цей пароль не завадить спробувати встановити з'єднання з іншими серверами?
Ще замітив, що при виставленому відправленні даних з прибора кожних 10 хв, баланс наданих мБ на рахунку не зменшується. Получається що прибор не відправляє дані на сервер?
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення planirovsshik »

Налаштування OKO-1W
Вкладення
Налаштування OKO-1W
Налаштування OKO-1W
OKO-1W.png (45.09 Кіб) Переглянуто 7289 разів
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення planirovsshik »

Напишіть хоть як перевірити чи OKO-1W відправляє інформацію, тому як навіть при налаштуваннях на сервер ОКО баланс мБ інтернету не зменшується. Детальної інформації про налаштування передачі інформації на сервер немає. Я розумію що прибор знятий з виробництва, але ж ними ще є люди які користуються.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення boby »

1. в прилад око-1в потрібно вводити лише статичну ІР-адресу веб-серверу, а не його доменне імя. З доменним ім'ям цей тип приладу не працює. За замовчуванням там стоіть 77.120.122.83 - це веб-сервер око http://77.120.122.83/

2. порт 80

3. пароль для веб-серверу вже не актуальний. колись він використовувався на "старому" веб-сервері око

4. щоб перевірити працездатність вашого приладу щодо передачі даних, то достатньо перевести його на веб-сервер око (див. п.1,2). в БД цього серверу прилад схожий на ваш (код 1W001xx9) передавав дані аж до 2019-01-15 16:03:31

5. в корені веб-серверу повинен бути файл save_oko.php. саме такий файл буде прилад визивати по вказаній ІР-адресі та передавати йому через НТТР-протокол методом GET ряд параметрів, наприклад, p1=1W000001&p2=13/10/24,20:50:31&p3=CB81546F9BFB22420000546480V1W6.1001400000001000000000000&p4=145019&p5=5028.78831,N&p6=03028.78831,E&p7=23&p8=12&p9=021113&p0=6AA6

6. щоб перевірити парсер в рнр-скрипті, про який говориться в п5, на стороні веб-серверу, то реальний прилад і не потрібний. Достатньо його емулювати в звичайному веб-браузері, використовуючи посилання на цей веб-сервер, наприклад, http://livegpstracks.com/save_oko.php?p ... 13&p0=6AA6

PS
якщо з якихось причин потрібно, щоб прилад синхронізував свій внутрішній годинник з часом веб-серверу, то необхідно, щоб згаданий у п.5 рнр-скрипт після отримання даних давав у відповідь поточний час серверу у наступному форматі
FUKat+cclk="19/01/19,11:53:28+00"CLOCK
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення planirovsshik »

Дякую за відповідь,
деяку інформацію перекинув адмінам на livegpstracks.com, можливо щось у них получиться,
інакше прийдеться шукати заміну OKO-1W на щось інше.

прибор (код 1W001xx9) можливо і мій, я з понеділка час від часу переналаштовую на ваш сервер, зараз теж налаштовано на ваш сервер.
На даний час відслідковування на сервері я зупинив, планую відновити на деякий час з лютого19р.
Налаштування на сервер так як на малюнку зроблено вірно? Незалежно від того чи приймає сервер сигнал чи ні, об'єм МБ на СІМ картці повинен зменшуватися? Тому як у мене, то не зменшується, тому я і роблю вивиди що прибор не передає інформацію на сервер.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення boby »

planirovsshik писав:Дякую за відповідь,
...
Налаштування на сервер так як на малюнку зроблено вірно?
на малюнку налаштування серверу невірні.
ЩЕ РАЗ ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО МОЮ ПОПЕРЕДНЮ ВІДПОВІДЬ - ПУНКТ 1.
planirovsshik писав: Незалежно від того чи приймає сервер сигнал чи ні, об'єм МБ на СІМ картці повинен зменшуватися?
це залежить від алгоритму та критеріів для підрахунку пакетних даних оператором звязку
planirovsshik писав: Тому як у мене, то не зменшується, тому я і роблю вивиди що прибор не передає інформацію на сервер.
але може бути і все навпаки - даних на сервері немає, а мб на сім-ці зменшуються )
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення planirovsshik »

Усе вірно, адреса сервера прописана на інший сайт, на ваш я прописую як 77.120.122.83. Все інше, я так розумію, вірно?



Є одна прозьба адмінів з WEB-сервера livegpstracks.com:

Но есть нюансы - вероятно, у нас не было полного протокола, поэтому обрабатываются не все параметры.
Если вы запросите производителя полное описание параметров, то мы реализуем протокол полностью.


Якщо можна таку інформацію, буду вдячний.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення boby »

око-1в - це проект 10-літньої давності (у 2009 році знято з виробництва цей пристрій) і розроблявся він свого часу суто для "замкнутої на виробника" системи (веб-сервер око). Тому детального, задокументованого та відкритого опису протоколу саме для цього пристрою немає (
надішліть листа на support@oko.org.ua
у відповідь отримаєте файл save_oko.php, який наразі працює на веб-сервері око. там стане все зрозуміло, що саме передається в пакеті даних від приладу на сервер.

ПС.
Цей файл вже давно не є секретною інформацією, а наразі він є "морально застарілим".
Більш того, подібний файл save_oko.php ще з 2010 року знаходиться в архіві документацій до око-1в
https://xn--j1ahb.xn--j1amh/snyatye-s-p ... ya-oko-1w/
на закладці ІНСТРУКЦІІ ТА ПЗ скачайте архів "Версія заводська"
саме в цьому файлі save_oko.php в архіві ви знайдете інформацію, як можна швидко створити на власному веб-сервері просту, табличну систему мониіторингу за вашим приладом.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення planirovsshik »

Я можу таке прописати в OKO-1W?

IP адреса сервера - 5.9.136.109
Порт - 80
Назва скрипта - save_oko.php
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Альтернативний WEB сервер, підключення

Повідомлення boby »

так. в приладі прописуються ІР та порт.
назву скрипта він сам "знає", вона не прописується - саме такий скрипт він буде визивати по вказаній ІР-адресі через НТТР-протокол та передавати йому своі дані.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-1W”