GSM-сигнализация "OKO-EX

vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення vallich »

Дякую за розяснення. Просто в інструкції трохи незрозуміло написано. Про початок налаштування написано на початку, а прописка далі, я не зрозумів. Ще раз дякую!
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення boby »

так і є.
спочатку переводимо прилад "в режим програмування", а потім "в режимі програмування" привязуємо номери "користувачів", радіодатчики, точбаттони, термодатчики тощо.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення vallich »

переніс на новий смартфон мобільний додаток, але не висвітлюється нижній ряд показників: 220в, охорона,датчики, мережа. Стоять знаки питання. В чому причина? СМС приходять і дзвінки.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення boby »

додаток не має достатніх вхідних даних від приладу, які він може "розуміти". тому і "знаки питання" )))
якщо ви користуєтеся каналом керування "через смс" (за замовчуванням саме так), то в налаштуваннях приладу усі тексти смс-повідомлень повинні бути як за замовчуванням. ну і номер сім-ки приладу вказати в налаштуваннях додатку.
якщо канал керування "через інтернет", то переконайтеся що додаток має коннект до тср-серверу око - в самому низу якого кольору кнопка "РЕСТАРТ СОЕДИНЕНИЯ"?
ну і в приладі повинно бути активовано передачу даних на тср-сервре око.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення vallich »

в мене передача по смс. В налаштуваннях приладу я нічого не міняв, замінив смартфон.І після цього на новому смарфоні почалась така незрозуміла проблема . Що цікаво, на старий смартфон без сім карток, приходять повідомлення. Яким чином?
Аватар користувача
Igodor
Чудовий
Повідомлень: 366
З нами з: 15 вересня 2016, 21:18
Звідки: Харків

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення Igodor »

Скоріш за все, на старому смартфоні працює через інтернет по wi-fi.
До людей треба ставитися м'якше, а на питання дивитися ширше
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення boby »

vallich писав:в мене передача по смс. В налаштуваннях приладу я нічого не міняв, замінив смартфон.І після цього на новому смарфоні почалась така незрозуміла проблема . Що цікаво, на старий смартфон без сім карток, приходять повідомлення. Яким чином?
Як пише Igodor, старий смартфон продовжує отримувати повідомлення в "сокеті" ("тряпка" поверх додатків), а також пуш-повідомлення (повідомлення "в трей"), використовуючи канал керування "через інтернет". Якщо вимкнете віфі на ньому, то все "замовкне" )))
На новий смартфон ви отримуєте лише смс та дзвінок, тому встановіть канал керування " через інтернет" на новому смартфоні в налаштуваннях додатку.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення vallich »

через інтернет працює погано. Прибор знаходиться в сільській місцевості, там слабенький інтернет. На старому смарфоні було те саме. Коли відправляю команду через інтернет, відповідь приходить з великим запізненням, або зовсім не приходить. Коли я придбав прибор, то його настроював , де 3G був хороший, то все працювало ідеально, а коли поставив на обєкт, то користуюсь тільки через смс. Можливо це ізза поганого інтернету?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення boby »

я раніше вже писав, що якщо ви користуєтеся додатком з каналом керування "через смс", то в налаштуваннях приладу усі тексти смс-повідомлень повинні бути як за замовчуванням. ну і номер сім-ки приладу вказати в налаштуваннях додатку. тоді на запит стану (верхня ліва кнопка зі стрілками по колу) піде смс-команда на прилад і той відповість смс-кою про свій стан зі стандартним заводським текстом. саме таку зворотню смс "зрозуміє" додаток і відобразить в інтерфейсі необхідну інформацію. А в налашутваннях самого додатку вам необхідно вказати зручну для вас назву для входів.

ПС.
смс та інтернет - це різні речі. вони один з одним ніяк не звязані. І до речі, в приладі використовується гсм-модуль, тобто 2G технологія. Простими словами, прилад НЕ ПРАЦЮЄ в 3G мережі, бо він є 2G-шним.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: GSM-сигнализация "OKO-EX

Повідомлення vallich »

встановив в додатку через ін тернет і десь приблизно через годину додаток оновився. за цю годину чотири рази відправляв запит стану.
Про інтернет. Я вже писав, коли я настроював, то на той час в місті був 3G. всі запити, постановки, зняття - проходили дуже швидко, без різниці чи було в додатку виставлено керування по СМС чи інтернет. Всеж я думаю, що швидкість моб. мережі відіграє роль .
Дякую за допомогу!
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-EX”