Підключення до серверів ОКО-PRO-X через мобільний додаток

Відповісти
Володимир Володимир
Гість
Повідомлень: 2
З нами з: 02 листопада 2020, 02:30

Підключення до серверів ОКО-PRO-X через мобільний додаток

Повідомлення Володимир Володимир »

Доброго дня! Прошу вас проінструктувати мене, як підключитися до серверів ОКО-PRO-X. Маю таке завдання: Треба мати повну картину зміни температур температурних датчиків з часом, які приєднані до теплових труб, самі температурні датчики приєднані до теплових труб. Мене консультували і казали, що найкращим варіантом для отримання повної картини зміни температур буде реєстрація на самому сервері ОКО і там я буду бачити зміну температур і зможу навіть будувати графіки цих змін. Тому прошу ще вашої поради, що зробити в такій ситуації.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Підключення до серверів ОКО-PRO-X через мобільний додаток

Повідомлення boby »

мобільний додаток OKO-PRO немає ніяких графіків, там є відображення поточного стану приладу, в тому числі і покази термодатчиків.
є можливість використання платного рішення Монітор-ОКО (це десктоповська програма на ПК). в цьому випадку події та стан від приладу зберігаються на тср-сервері око за останні 3 місяці, і в цій програмі є можливість побудови графіків по значенням сенсорів, в тому числі температури. також є можливість експорту цих даних у ексель для своїх подальших обробок.
більш детально про рішення Монтор-ОКО
http://ok.webhop.net/update/monitor/help_ua.pdf

щодо приладу, то за замовчуванням він налаштований саме на тср-сервер око, потрібно лише ввімкнути передачу даних на сервер (або конфігуратором, або через смс 123468)
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Володимир Володимир
Гість
Повідомлень: 2
З нами з: 02 листопада 2020, 02:30

Re: Проблеми з реєстрацією облікового запису в монітор око

Повідомлення Володимир Володимир »

Добрий день! Ще таке питання: Я встановив монітор око і реєструю собі обліковий запис і весь час пише: "Такий обліковий запис чи e-mail вже існує!", я вже безліч варіантів назв облікових записів перепробував навіть самих нестандартних і весь час пише одне й те саме, і до чого тут імейл, це мається на увазі електронна пошта?, існує моя електронка і існує. Скажіть будь ласка як можна вирішити мою проблему.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Підключення до серверів ОКО-PRO-X через мобільний додаток

Повідомлення boby »

напишіть на support@oko.org.ua на який емайл ви хочете зробити аккаунт
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Підключення до серверів ОКО-PRO-X через мобільний додаток

Повідомлення boby »

на той емайл, що ви надіслали вже зареєстровано аккаунт ittf
емайл в системі повинен бути унікальним, тобто з одним і тим же емайл ви не зможете зареєструвати кучу аккаунтів
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація PRO-X”