Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

boby писав: 10 лютого 2021, 19:26 вихід-1 в режимі термостатування працює "цілодобово", але вам нічого не мішає ще задіяти вихід-2 в режимі "при охране видает минус", який через окреме реле допоможе вам вмикати/вимикати термостатування в охороні (робимо послідовну врізку).
та і в взагалі, у вас же не буде сім-ки, тобто ви плануєте ставити/знімати охорону приладу саме по входу, вірно? а раз так, то там ще можна і це додаткове реле прикрутити. тобто ви подаєте мінус на вхід пост/зняття охорони і цей же мінус подайте на додаткове реле (плюс постійно підведено до обмотки реле). і вже його контакти бдуть робити необхідний розрив/зєднання ланцюга термостатування від реле термостатування.

щодо повторної команди на постановку на охорону, то вона не скине поведінку світлодіода (часто моргаємо, коли було порушення під час охорони). лише зняття з охорони скине таку поведінку світлодіода.
Дуже Вам вдячний за допомогу!
Чесно кажучи, 0W хочу використати чисто для термостатування одної саморобки, по типу, як інкубатор, тому постановка/зняття охорони мені не актуальні. Актуально лише цілодобове термостатування. А якщо ще й можна без сімки обійтись, взагалі супер.
Я це уявляю так: датчик, який підєднано до контролера, контролер опрацьовує температуру, подає сигнал на вихід 1. На вихід 1 чіпляю силове реле, і на реле в розрив 220 вольт на живлення нагрівача.
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

Ще питання в догонку, підкажіть будь ласка, із ним працюватиме лише 1821, чи можливі які інші моделі, по типу LM335Z? Подивився на оригінали, ціни трохи кусаються, у порівнянні із тим же 1820-м
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення boby »

...
Я це уявляю так: датчик, який підєднано до контролера, контролер опрацьовує температуру, подає сигнал на вихід 1. На вихід 1 чіпляю силове реле, і на реле в розрив 220 вольт на живлення нагрівача.
так. як я вже писав, підведіть мишку в конфігураторі - там є спливаючі підказки, котрі допомагають все зрозуміти. коли вибрати режим виходу "термостат по внешней Т" та підвести мишку до цього надпису, то там досить все зрозуміло буде написано в підказці спливаючій)

прилад око-0 працює лише з одним датчиком, причому саме з безадресним DS1821 (DS1820 є адресним і там дещо інший протоколо обміну) чи його подібним, якщо китайці роблять такого клона. головне щоб протокол обміну співпадав
https://datasheets.maximintegrated.com/en/ds/DS1821.pdf
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

Доброго дня.
Маю таке питання: уже рази 3 за пів року сигналізація око про х присилає смс такого типу:
004E006100200072006100680075006E006B0075002000350030002E00320034002000670072006E002E000A00530068007600790064006B0079006A00200070006500720065006B0061007A0020006
Чому таке відбувається, і що це означає?
Дякую
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення boby »

у вас сім-ка кс, ви ввімкнули автоматичний контроль за балансом, кс час від часу надсилає відповідь в форматі unicode (прилад не розуміє цей формат), а не в ASCII (прилад розуміє). тому прилад "думає", що на балансі сім-ки 0 гр (перші зліва цифри він рахує балансом) і пересилає вам смс, де саме шістнадцяткове представлення повідомлення від кс.

ПС.
користуйтеся мобільним додатком кс, там під один аккаунтом можна підвязати декілька сім-ок (діти, батьки, прилади тощо), контролювати їх баланс, витрати, змінювати ТП тощо.

ППС
у вас на балані сім-ки 50 гр на момент надходження повідомлення.

ПППС
ви не перший і не останній)
viewtopic.php?f=22&t=786
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

Boby, дуже Вам дякую! Бо я вже думав що десь є несправність.
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

boby писав: 24 січня 2022, 22:52
Доброго дня. Потрібна Ваша допомога. Контролер підключено до блоку безперебійного живлення, у блоці стоїть АКБ десь на 7 АГ. Але є така проблема, там де встановлено сигналізацію, зараз вимикають світло раз 5 на добу, і ємності АКБ не вистачає. Приходить смс 220 офф, а коли світло з'являється, 220 он, і по входам норма, норма, норма, і аккум офф.
Підкажіть будь ласка, чи можна щось зробити, щоб коли з'являється світло, приходила тільки смс 220 он, а не 10 смс із кожною зоною норма?
Я розумію, що потрібно поставити більший та новіший АКБ, щоб контролер не вимикався, але наразі це не можливо.
Чи можна якось програмно зробити, щоб після зявлення напруги на контролері приходила лише 1 смс?
Дякую
Аватар користувача
m_p_p
Чудовий
Повідомлень: 314
З нами з: 25 грудня 2013, 14:34
Контактна інформація:

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення m_p_p »

В мене теж стоїть ОКО-ПРО-Х. Але приходить тільки ОФФ і ОН. Ніяких норм по входам немає. Просто приберіть галочку "Оповещение при восстановлении" на кожному з входів в конфігураторі.
Чтобы не было пи...жу, делай все по чертежу!
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

m_p_p писав: 04 грудня 2022, 08:36 В мене теж стоїть ОКО-ПРО-Х. Але приходить тільки ОФФ і ОН. Ніяких норм по входам немає. Просто приберіть галочку "Оповещение при восстановлении" на кожному з входів в конфігураторі.
Дякую. Дійсно, стояли галочки, але що цікаво, галочки у мене встановлено на усі зони, а смс приходить коли з'являється світло і заряджається АКБ тільки по провідним зонам які на вкладці розширення, тобто на ті зони які під'єднані на виходи, програмно налаштовані на входи.
У мене 8 входів + 4 входи, так ось на цих +4 входи, по першому смс не приходить, а по 2,3,4 постійно.
Я галочки із проблемних зон прибрав, але цікаво, чому саме на ці три по розширенню реагує.
olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: Подключение и настройка датчиков к OKO Pro X

Повідомлення olegkhm »

m_p_p писав: 04 грудня 2022, 08:36 В мене теж стоїть ОКО-ПРО-Х. Але приходить тільки ОФФ і ОН. Ніяких норм по входам немає. Просто приберіть галочку "Оповещение при восстановлении" на кожному з входів в конфігураторі.
Вибачаюсь, маю ще питання, коли монтував систему, придбав датчик наявності напруги, у конфігураторі, налаштував його як охоронний (інші ніби зовсім не підходять), тихий та цілодобовий.
І ось така проблема, коли пропадає напруга, все відпрацьовує, але сигналізація по суті, в тихій тривозі по входу.
Підкажіть будь ласка, чи могли б ви мені допомогти, і підправити прошивку, щоб саме ця зона була не охоронна, а типу просто цілодобовий контроль, щоб коли світло зникало і з'являється світлодіод не моргав.
З.І. зараз цей датчик просто закорочений, щоб діод не блимав як є спрацювання по цій зоні
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація PRO-X”