OKO-PRO X BOX

olegkhm
Досвідчений
Повідомлень: 88
З нами з: 28 січня 2018, 09:09

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення olegkhm »

Доброго времени суток!
Boby, пришла моя OKO, подключилась к конфигуратору сразу, настройки записались, в общем доволен.
Но, обнаружил на тыльной стороне маленькие "островки" беловато-прозрачного налета. Подскажите пожалуйста, можно так подключать, или нужно чем-либо протереть?
Заранее благодарю!
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення boby »

ну если есть "пару капель" водки и не жалко ее, то можно и протереть )
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
arkan
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 04 жовтня 2022, 12:44

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення arkan »

Під час установки сигналізації OKO-PRO X BOX ( перший раз у житті ) виникло питання - куди підключити виводи на платі одноканального радіокомплекту U1HS ( UMB100HS ). Також цікавить , чи можна від'єднати від плати кабель зчитувача Touch - Memory ( він мені не потрібен ) , який присутній на платі в базоій комплектації сигналізації.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення boby »

відєднуємо зчитувач точ-меморі від контактів "1W1" та "-" плати око-прох. також витягуємо джампер (перемичка) 1W1. робимо рестарт приладу око-прох. після цього вхід "1W1" стає входом постановки в охорону "мінусом" з затримкою постановки 30 сек. тобто подаємо "мінус" на вхід "1W1", наприклад, закоротивши його з клемою "-", що поруч, і прилад через 30 сек стане в охорону. знімаємо "мінус" - прилад знімається з охорони. Закорочування/розрив можна робити довільним зовнішнім релейним пристроєм, наприклад, вашим радіоприймачем. Якщо портібно вимкнути затримку постановки в охорону, то це можна зробити через конфігуратор.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
arkan
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 04 жовтня 2022, 12:44

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення arkan »

Дякую за відповідь, але на моему ппк OKO-PRO X BOX кабель зчитувача виходить тут. До контакта "1W1"нічого не під'єднано, тому мене цікавить, чі потрібно цей кабель знімати при підключенні радіоприймача U1HS. Якщо я вірно зрозумів на вивод приймача NC1 подаємо "мінус", а з клеми NO1 радіоприймача на "1W1".
Вкладення
product-PPK-OKO-PRO-X-BOX_5084559742a826e44f77090e41d1a582-1000-1000 (1).jpg
product-PPK-OKO-PRO-X-BOX_5084559742a826e44f77090e41d1a582-1000-1000 (1).jpg (122.82 Кіб) Переглянуто 1127 разів
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення boby »

задайте питання щодо призначенно того чи іншого кабеля саме продавцю його зібрки "око-прох вох", бо офіційно виробник продає лише саму плату контрлера око-прох або ось таку готову збірку ДОМ-Х
https://xn--j1ahb.xn--j1amh/ohrannaya-s ... iya-dom-x/

червоним кружечком обведено розєм Х5, до якого можна підєднати мікрофон телефонної гарнітури. ніякого зчитувача точбаттонів туди не приєдується.

щодо постановки/зняття охорони "мінусом" до входу "1W1", то, по-перше, необхідно зняти джампер\перемичку 1W1 та зробити рестарт приладу, а по-друге, контакти реле "С" та "NO" радіоприймача приєднати відповідно до "-" та "1W1" плати контролера око-прох. Також необхідно, щоб реле радіоприймача було в бістабільному режимі, а не імпульсному.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
arkan
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 04 жовтня 2022, 12:44

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення arkan »

Дякую за допомогу. Сигналізацію купував і почав встановлювати знайомий, але наразі він поїхав в довгострокове відрядження, звязку з ним немає. Тому я вирішив доробляти сам, хоча зовсім не фахівець з цієї справи і багато чого не розумію.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення boby »

ну якщо ви не фахівець, то як же ви могли стверджувати, що у вас підєднанно саме "кабель зчитувача Touch - Memory"?) Тим самим ввели в оману техпідтримку)))
ПС
вони мають, як приклад, ось такий вигляд
https://xn--j1ahb.xn--j1amh/kontrol-dos ... ch-memory/
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
arkan
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 04 жовтня 2022, 12:44

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення arkan »

Мене самого ввів в оману Інтернет ))) ЦІлий вал інформації, яка протирічить одна одній , а без чіткого розуміння предмету неможливо відокремити зерна від плевел . Ще раз дякую за допомогу !
arkan
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 04 жовтня 2022, 12:44

Re: OKO-PRO X BOX

Повідомлення arkan »

Доброго дня. В мене питання, чи має значення на який вихід плати сигнализаціі підключати датчик руху, датчик диму. І щє, я так зрозумів, на виходи також можна під'єднати дротові датчики, змінивши значення в конфігураторі.
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація PRO-X”