Сигналізація OKO-PRO-X в суховантажному контейнері

Відповісти
vladimirdemcenko
Гість
Повідомлень: 3
З нами з: 26 грудня 2021, 07:59

Сигналізація OKO-PRO-X в суховантажному контейнері

Повідомлення vladimirdemcenko »

Доброго дня! Я встановив сигналізацію OKO-PRO-X в суховантажний контейнер. Мене цікавить покази переміщення, чи потрібно докупати окремо датчики руху, gps для цього або все записується через GSM сигнал через сім карту?
Також я користуюсь програмою монітор ОКО і коли я переходжу на вкладку карта мені пише "Ваш браузер не поддерживается Google Maps JavaScript API. Выберите другой." Користуюсь я гугл, дайте будь ласка інструкцію як це виправити.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Сигналізація OKO-PRO-X в суховантажному контейнері

Повідомлення boby »

око-прох не призначений для моніторингу переміщення у просторі, тобто він не видає координати свого місцеположення. А тим більше в закритому контейнері, в який, я так розумію, сигнали гпс-супутників не проникають, тобто і гпс-приймачі там теж будуть безпорадні.

Щодо карти в Монітор ОКО, то там крім того речення, про яке ви написали, є ще слово "Закрить", про яке ви чомусь забули написати. Натискайте його і напис пропаде - це єдина порада. Або просто не звертайте увагу на те речення - це ще одна порада)))

ПС.
не має значення, яким саме веб-браузером ви користуєтеся, опера, хром чи гугл, як ви пишете (до речі, що це за браузер такий?). в десктопних програмах вінда використовую свій системний веб-браузер, наприклад, едж.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vladimirdemcenko
Гість
Повідомлень: 3
З нами з: 26 грудня 2021, 07:59

Re: Сигналізація OKO-PRO-X в суховантажному контейнері

Повідомлення vladimirdemcenko »

Ви сказали, що гпс сигнал туди не проникає, поясніть тоді будь ласка яким чином мені на монітор око приходять показання температур з датчиків DS 1820? (В мене в контейнері встановлені також температурні датчики).
Аватар користувача
Igodor
Чудовий
Повідомлень: 366
З нами з: 15 вересня 2016, 21:18
Звідки: Харків

Re: Сигналізація OKO-PRO-X в суховантажному контейнері

Повідомлення Igodor »

Ну мабуть ви ж встановили в OKO-PRO-X сімку якогось оператора.
І мабуть налаштували роботу OKO-PRO-X через мобільний інтернет (GPRS).
І на щастя у вас в контейнері є достатній рівень сигналу мобільного оператора.
Ось таким чином через мобільний інтернет цього оператора ви і отримуєте усю інформацію від OKO-PRO-X, в тому числі і покази датчиків температури.

А мені цікаво, якщо ваш контейнер має переміщатися в просторі, то яким чином ви забезпечуєте OKO-PRO-X безперебійним живленням ? Тільки акумулятор ? І на скільки його вистачає ?
До людей треба ставитися м'якше, а на питання дивитися ширше
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Сигналізація OKO-PRO-X в суховантажному контейнері

Повідомлення boby »

vladimirdemcenko писав: 28 грудня 2021, 20:39 Ви сказали, що гпс сигнал туди не проникає, поясніть тоді будь ласка яким чином мені на монітор око приходять показання температур з датчиків DS 1820? (В мене в контейнері встановлені також температурні датчики).
сигнал від гпс-супутників не має абсолютно ніякого відношення ні до ваших термодатчиків, ні до відображення їх показів в системі Монітор ОКО. він має відношення до точного визначення місцезнаходження, але то стосується іншого типу приладу, так звані трекери.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vladimirdemcenko
Гість
Повідомлень: 3
З нами з: 26 грудня 2021, 07:59

Re: Сигналізація OKO-PRO-X в суховантажному контейнері

Повідомлення vladimirdemcenko »

Igodor писав: 28 грудня 2021, 22:02 Ну мабуть ви ж встановили в OKO-PRO-X сімку якогось оператора.
І мабуть налаштували роботу OKO-PRO-X через мобільний інтернет (GPRS).
І на щастя у вас в контейнері є достатній рівень сигналу мобільного оператора.
Ось таким чином через мобільний інтернет цього оператора ви і отримуєте усю інформацію від OKO-PRO-X, в тому числі і покази датчиків температури.

А мені цікаво, якщо ваш контейнер має переміщатися в просторі, то яким чином ви забезпечуєте OKO-PRO-X безперебійним живленням ? Тільки акумулятор ? І на скільки його вистачає ?
Так я використовую акумулятор, його вистачає приблизно на 4 години, а якщо розрядився то користуюсь дизельним генератором.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Сигналізація OKO-PRO-X в суховантажному контейнері

Повідомлення boby »

колись від око було рішення для "індикативного" (наближені координати по базовим станціям) контролю місцезнаходження вантажів. так би мовити, гсм-маяк(закладка) з автономним живленням.
https://xn--j1ahb.xn--j1amh/snyatye-s-p ... ayak-sova/
але воно не вистрілило - проект похований.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація PRO-X”