GSM сигналізація БЛИЦ не реагує на SMS запити.

Відповісти
oleh
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 19 грудня 2014, 22:09

GSM сигналізація БЛИЦ не реагує на SMS запити.

Повідомлення oleh »

Які повинні бути мої дії, якщо я не отримую SMS повідомлення про стан рахунку на СІМ-картці 123403*111#, про стан системи 123402, про обновлення ПО 123460bz, інші. Разом з тим, включення-виключення радіорезетки через дозвон з телефону працює. На запит цифрою 2 з телефону для одержання SMS про стан системи відповіді немає. Інформація про включення-виключення напруги на центральний блок GSM сигналізації БЛИЦ на телефон не надходить.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: GSM сигналізація БЛИЦ не реагує на SMS запити.

Повідомлення boby »

найбільш ймовірний варіант: поточний баланс сім-ки приладу не дозволяє працювати смс-сервісу, тому вам ніякі смс і не можуть прийти.
якби ви попередньо зареєструвалися в особистому кабінеті, то ви б змогли перевірити баланс сім-ки у оператора через інтренет.
http://www.my.kyivstar.net

РС.
ваші дії - поповнити баланс сім-ки
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
oleh
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 19 грудня 2014, 22:09

Re: GSM сигналізація БЛИЦ не реагує на SMS запити.

Повідомлення oleh »

Так, дійсно. Проблема була у відсутності коштів на СІМ картці
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: GSM сигналізація БЛИЦ не реагує на SMS запити.

Повідомлення boby »

це ж очевидні речі )))
як кажуть "no money no honey"
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
oleh
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 19 грудня 2014, 22:09

Re: GSM сигналізація БЛИЦ не реагує на SMS запити.

Повідомлення oleh »

Ще одна проблема виникла з безпровідним датчиком температури. Прилад не зчитує інформації з безпровідного датчика температури і відповідно не надсилає СМС про температуру. Пробував, відповідно до інструкції, по новому привазяти датчик до приладу (два рази кнопку на приладі + витягував батарейку з датчика). По команді 1234*09 отримав інформацію про код привязки радіодатчиків. Але я використовую радіорезетку та радіодатчик температури. В СМС повідомленні мене повідомлено тільки про один датчик 6DC318EA. Я не знаю чи це радіорезетка чи температурний датчик. Які мають бути мої дії щоби вияснити причину відсутності інформації з безпроводного датчика температури? Батарейки в безпроводному датчику нові.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: GSM сигналізація БЛИЦ не реагує на SMS запити.

Повідомлення boby »

радіорозекта має лише приймач, який "слухае" команди від передавача, що знаходиться в БЛІЦ, тому ніякої "привязки" її коду не існує. Необхідно в самій розетці встановити код, згідно інструкцїї
Беспроводная розетка

В приборах с внутренним передатчиком есть возможность управления одной беспроводной розеткой типа Expert light FHT-6868. Необходимо установить переключатели 1-5, 7-10 розетки в положении OFF, а переключатель 6 - в положение ON. Управление розеткой происходит с помощью тоновых команд 6 (ВКЛ) и 5 (ВЫКЛ).

в смс-відповіді на запит 1234*09 в вашому випадку є код радіодатчика температури (закінчується на А), в якому є передавач, яких "слухає" БЛІЦ своїм приймачем. Тобто, БЛІЦ не "зчитує" (не опитує) покази термодатчика, а лише його "слухає". Термодатчик з періодичністю близько півгодини передає своє поточне значення, також цей датчик щохвилини відслідковую зміну температури і якщо вона змінилася, то він також передає. Тобто, якщо ви включите БЛІЦ та відразу ж запитаєте його стан, то там не буде показів температури, бо він ще їх не знає. Він взнає про це максимум через півгодини, або раніше, якщо вона змінюється.

на якій відстані знаходиться термодатчик від БЛІЦ? Може БЛІЦ його "не чує".

Пример ответа на sms-запрос 123402 или тональную команду 2
OHRANA OFF состояние охраны, ON – включена, OFF-выключена
220V ON состояние 220В, ON – включено, OFF-выключено
T:+23C, min:+ 5C, max:+40C показания температурного датчика, пороговые значения для оповещения Тмин, Тмакс
Socket ON состояние беспроводной розетки, ON – включено, OFF-выключено
GSM:VYSOKIJ уровень GSM-сигнала: высокий, средний, низкий
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Відповісти

Повернутись до “Готові комплекти”