Налаштування після зняття клеми.

planirovsshik
Допитливий
Повідомлень: 24
З нами з: 30 грудня 2013, 11:40

Re: Налаштування після зняття клеми.

Повідомлення planirovsshik »

boby писав:1) в автомобільному режимі якщо на вході пост/зняття присутній мінус, то прилад в охороні, якщо відсутній - то вимк. охорона. НІЯКИХ смс на пост/зняття охорони в даному режимі (авто) не уснує, тому не зовсім зрозуміло, як за допомогою смс інші господарі можуть це робити.
Я ставлю на охорону дзвінком від господаря_1, або інколи за допомогою СМС Господар_2. У сигналки OKO-1W є така можливість. Тобто, незалежно від того що на вході відсутній мінус штатної сигналки, припустимо що штатної сигналки там не існує. Таким чином я ставлю на сигналку вже не перший рік.
boby писав: 2) не зовсім зрозуміло, навіщо ви при вкл живлення збиваєте всі налаштування за замовчуванням, а потім заново прописуєте номера господарів, секретний код???
всі ці налаштування зберігаються в енергонезалежній памяті процессора. стан охорони береться по СИГНАЛУ на вході для пост/зняття - якщо там мінус, то прилад буде в охороні, якщо нема мінусу, то охорона знята.
Коли після зняття клеми у мене появилися такі глюки, я пробував декілька раз знімати і ставити клему, стукав по колесу і т.д. і нічого не допомагало, допомагає тільки Reseting, ну а після цього потрібно прописувати моб. та бажано змінити код. Після цього усе стає на свої місця і працює бездоганно до зняття клеми.
boby писав:3) в приладі око-1, нажаль, не було такої можливості, як смс при ввімкнені приладу.
Раніше при подачі напруги йшов дзвінок, або СМС якщо ця опція увімкнена, правда інколи ця процедура затягувалася якщо сигналка була довго вимкнута. Взагалі, логічно було б повідомити Господаря_1 хоча б дзвінком про зміни, тим більше що при викнені сигналка стояла в режимі охорони.
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-1W”