Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Орест
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 01 лютого 2014, 16:20

Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення Орест »

Доброго дня. Щойно з НП отримав Ваш приймач і 6-кнопкові брелрчки. Взявся прив"язувати брелки до приймача і трохи шокований. На об"єкті стоїть око-и з прошивкою інсталятор в.2.0. Зараз використовую 4 зони, 5-ту зону планую прописати для постановки/зняття, 6-ту і 7-му резервую під радіосповіщувачі (сподіваюся переконати клієнта в їхній необхідності), ну а 8-му зону планував використовувати як тривожну кнопку брелка. Приймач планував підключити до око-и не по шині, а напряму з релейних виходів (бо прошивка інсталятор). Після прив"язки брелків до приймача побачив, що кнопку тривоги не можу пришити до іншого каналу приймача. Дуже давно змонтував у себе в дома СКД з таким собі 4-х канальним радіоприймачем RX-4, де кожну кнопку пульта можна було прив"язати до конкретного каналу, а тут всі радості брелка на канал. Навіть не знаю, що робити: чи повертатися на заводську прошивку і під"єднувати приймач до око-и по шині, чи використовувати брелок тільки для постановки/зняття? Що б Ви порадили?.
Орест
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 01 лютого 2014, 16:20

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення Орест »

І ще одне. Виходи реле 2, 3 та 4 дзвоняться накоротко між собою. Це так має бути? Чи я щось ще маю зробити (напр. рубанути якусь перемичку)?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення boby »

раджу перейти на стандартну заводську прошивку версії 3.2, де всі 4 входи можна зробити охоронними зонами (саме так, як зараз ви використовуєте з прошивкою Інсталятор ).
смс-команда, яка робить всі 4 входи "нормальними" (відразу ж тривога при порушенні шлейфу при ввімкненій охороні), буде 1234370,795,36*

підєднати приймач по цифровій шині до око-и, тоді у вас будет пост/зняття охорони брелоками, а також "тривожна кнопка" на них, а ще додаткові 4 релейні виходи на приймачеві, які керуються дтмф-командами.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення boby »

Орест писав:І ще одне. Виходи реле 2, 3 та 4 дзвоняться накоротко між собою. Це так має бути? Чи я щось ще маю зробити (напр. рубанути якусь перемичку)?
так - треба рубати :-)
в залежності від того як необхідно використовувати канал. якщо будете підєднувати приймач по цифровій шині до око-и, то тоді у вас буде додаткові 4 релейні канали для користувача і рубанути треба так, щоб контакти були нормально розімкнуті.
http://oko.plys.kiev.ua/oko-rf-4r.htm
скачайте доку - гадаю, там можна зрозуміти. в любому випадку, якщо з першого разу не вгадаєте, то паяльником в кінці-кінців все можна довести до пуття :-)
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Орест
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 01 лютого 2014, 16:20

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення Орест »

Я дуже вибачаюся, але мова йде про к.з. між абсолютно всіма клемними гніздами з 6 по 12 (тобто контакти реле 2-4 усі!!! дзвоняться накоротко між собою). З тильної сторони плато все Ок, а релюшки випаювати дуже не хочеться (мо якась "сопля"?). Ну а про перемички NC/NO мені відомо.
Орест
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 01 лютого 2014, 16:20

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення Орест »

Ще раз вибачаюся, але проблема з к.з. знята. Ще раз уважно подивився на плату і попідгинав конденсатори. К.з. пропало.
Дякую. Успіхів.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення boby »

ааааа. зрозумів. там щільно стоять іскрозахисні виводні ємності, напевно є ненульова ймовірніть іх дотику один з одним :-(
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Орест
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 01 лютого 2014, 16:20

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення Орест »

Отримав від Вас новий око-и, припаяв до нього по шині приймач радіосповіщувачів. За Вашою рекомендацією залишив заводську версію 3,2. Налаштував прилад (як на мене - все гаразд). Змонтував у на об"єкті і вилізла бяка: на господаря-3 не йдуть а ні смс, а ні дзвінки. Хоча око-и господарю-3 відповідає на смс-запити і ставиться/знімається охорона з цього номера. На команду хххх09 отримую відповідь; S:11100000. C:11100000. A:00011111. Господар 1 та 2 отримують тривожні повідомлення.
Що б це мало бути???
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення boby »

під час тривожного циклу сповіщення прилад з охорони НЕ змімається (наприклад, під час експерименту, щоб не орала сирена, як то вже були такі випадки) ?
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Орест
Тихоня
Повідомлень: 7
З нами з: 01 лютого 2014, 16:20

Re: Приемник радиодатчиков и ОКО-Ю

Повідомлення Орест »

Під час тривоги охорону відключав брелком. Ви думаєте, що черга 3-го господаря на смс та дзвінок просто не надійшла?
Відповісти

Повернутись до “Приймач радіодатчиків та брелоків RF-4R”