Як ввести назву охороняємих зон?

Відповісти
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Як ввести назву охороняємих зон?

Повідомлення Ярослав »

Набираю смс згідно інструкції, не получається. Підскажіть конкретніше. Я думаю, що в прикладах набору в інструкції код 3к, а я вже змінив код на свій (4 цифри) і вводжу його замість 3к. Це правильно чи ні. Тепер слідуюче, чому не проходить смс про постановку або зняття з охорони, як в ОКО-ДОМ. Чи буде приходити смс про зникнення напруги 220 в. Не можу ввести дату і час. Набираю в смс CLOCK(4 цифри мій код)14/05/07,22:10:00. не змінюється час і дата. Що я роблю не правильно. А так опробував все працює. Дякую.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Як ввести назву охороняємих зон?

Повідомлення boby »

НЕ ПУТАЙТЕ СЕБЕ ТА ІНШИХ!!!
в альтернативній прошивці Інсталятор
1) за допомогою смс-команд НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ текст сповіщеняя. це тільки через конфгуратор
2) секретний код смс управління ДВУХРОЗРЯДНИЙ, а не 4-х!!!

НЕ ЧИТАЙТЕ ОДНОЧАСНО ДВІ РІЗНІ ІНСТРУКЦІЇ ДО ДВОХ АБСОЛЮТНО РІЗНИХ ПРОШИВКОЙ ПЛАТИ ОКО-И !!!!

вам необхідно визначитися ЯКА САМЕ ПРОШИВКА У ВАШОМУ ПРИЛАДІ - виготовляється та продається плата око-и зі стандартною заводскою прошивкою, інструкція до якої знаходиться тут
http://oko.plys.kiev.ua/oko-u.htm
скачати архів "Версія заводская 3.4"

ЧИ ВИ В ПРИЛАД ЗАЛИЛИ АЛЬТЕРНАТИВНУ ПРОШИВКУ ІНСТАЛЯТОР?
тоді інструкція до неї тут
http://oko.plys.kiev.ua/oko-u.htm
скачати архів "Версія Інсталятор 2і0"
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Як ввести назву охороняємих зон?

Повідомлення boby »

Ярослав писав:Набираю смс згідно інструкції, не получається. Підскажіть конкретніше.
про яку саме інструкцію іде мова? інструкцію ДО ЯКОЮ САМЕ ПРОШИВКИ?
Ярослав писав: Я думаю, що в прикладах набору в інструкції код 3к, а я вже змінив код на свій (4 цифри) і вводжу його замість 3к. Це правильно чи ні.
якщо ви пишете про 3k, то в мене є підозра, що ви читаєте інструкцію до альтернативної прошивки Інсталятор, АЛЕ ТАМ НЕ МОЖЛИВОСТІ ВТАНОВЛЮВАТИ 4-Х РОЗРЯДНИЙ СЕКРЕТНИЙ КОД, ТАМ ВІН 2-Х РОЗЯРНДИЙ, цитую інструкцію ...

CpinXYZF команда смены секретного кода sms-управления устройством, где ХY – старый секретный код (текущий, начальный 3k), ZF – новый секретный код (ЦИФРЫ, СИМВОЛЫ: «пробел» . , ' ? ! " - ( ) @ / : _ ; + & * % = < > $ #, ЛЮБЫЕ ЛАТИНСКИЕ БУКВЫ - БОЛЬШИЕ И МАЛЕНЬКИЕ ОЗНАЧАЮТ РАЗНЫЙ КОД!!! Например: Tt, tt, G@, %d, Vm, 5$, e2, bo, BO). Например, Cpin3k5$ (смена заводского кода 3k на 5$).
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Re: Як ввести назву охороняємих зон?

Повідомлення Ярослав »

Добрий день. Вибачте за мою неуважність в читанні інструкції. В мене 2і0. Все тепер ясно, справляю свої помилки.
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-U”