око

Відповісти
unin
Допитливий
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2014, 19:55

око

Повідомлення unin »

В GSM сигнализаціях OKO є ще сигналізація \окрім OKO-U\ . яка при постановці робить дозвон -не смс
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: око

Повідомлення boby »

якщо ви маєте на увазі "бюджетний" варіант постановки/зняття охорони дзвінком користувача без зєднання, та зворотній дзвінок на користувача у випадку постановки, то ТАК - прилади oko-7s/u2/pro мають таку можливість (конфігуратором в налаштуваннях відповідних користувачів встановити "вкл/выкл охраны при звонке пользователя", а також галку "обратний звонок при ВКЛ охрани")
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: око

Повідомлення vallich »

]]конфігуратором в налаштуваннях відповідних користувачів встановити "вкл/выкл охраны при звонке пользователя", а також галку "обратний звонок при ВКЛ охрани" ------------
НЕ МОЖУ В КОНФІГУРАТОРІ ЗНАЙТИ ЦІ ПАРАМЕТРИ. В ЯКОМУ РОЗДІЛІ ДИВИТИСЬ, МОЖЛИВО Є КІЛЬКА ВЕРСІЙ?
Я ДИВИВСЯ 1.2.5.ВІД 03.02.2017 OKO-7S
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: око

Повідомлення boby »

потрібно на сайті взяти відповідний архів - там завжди останній реліз ПО приладу та відповідний Конфігуратор.
наприклад, для приладу око-и2
https://xn--j1ahb.xn--j1amh/ohrannaya-s ... ya-oko-u2/ закладка ІНСТРУКЦІЇ ТА ПЗ
налаштування
налаштування
config.jpg (140.8 Кіб) Переглянуто 6446 разів
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: око

Повідомлення vallich »

про дзвінки при тривозі я не запитував, мене цікавить при постановці на охорону де галка "обратний звонок при ВКЛ охрани
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: око

Повідомлення vallich »

дякую знайшов
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: око

Повідомлення boby »

vallich писав:про дзвінки при тривозі я не запитував ...
так ніхто ж і не відповідав з цього приводу )
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
unin
Допитливий
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2014, 19:55

Re: око

Повідомлення unin »

1)в мене стоять 2 плати разом на обєкті .Хочу підключити виносні антени до кожної плати, їх потрібно розносити в різні сторони, чи можна поставити близько одна від одної?
2)при постановці на цьому ж обєкті через зчитувач ТМ мінус подається одночасно на обидві плати.
з однієї приходить смс ,друга робить дозвон - \так повинно бути\ В мене ж виходить або дозвон ,а смс приходить через 5-10 хв ---або смс без дозвону.
Я думаю що співпадає смс і дозвон , можливо потрібно в якійсь платі зробити затримку сек 10?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: око

Повідомлення boby »

1) для зменшення взаємного впливу бажано їх рознести на "декілька довжин хвиль". для діапазону 900мГц (довжина хвилі близько 30 см), де працює стандарт GSM900, це хоча б один метр.
2) так і є - по стандарту GSM під час прийому смс (використовується SDCCH контрольний канал) неможливо одночасно прийняти і дзвінок, а також навпаки. Прилад око-и робить лише одну спробу дзвінка, тому, коли першим почався прийом смс від іншого приладу, то дзвінок не пройде вже ніколи. а от коли спочатку першим пройшов дзвінок, то перша спроба смс-центру спустити смс буде невдала, тому він робить з тайм-аутом наступну спробу. Довжина тайм-ауту повторної спроби спустити смс з смс-центру залежить від налаштувань оператора і може відрізнятися один від одного.
як варіант, те що ви запропонували - зробити затримку на 10-20сек постановки на охорону на платі, що робить смс-сповіщення. тоді в більшості випадків, до вас буде спочатку надходити дзвінок, а потім смс.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-U”