не працює 7 зона

Відповісти
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

не працює 7 зона

Повідомлення vallich »

в мене прошивка 2.1 через кабель запрограмував 8 зон через опори 8 і 13 ком. На вхід 3 опір не ставив на 7 зоні 13ком і вона не спрацьовує . В чому може бути справа?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: не працює 7 зона

Повідомлення boby »

у вас на вході-3 скільки зон використовуються?
якщо ви використовуєте зони-3 та -7 на одному фізичному вході-3, то необхідно ставити резистор 8к у ланцюг зони-3 та 13к у ланцюг зони-7. Саме це відображено у конфігураторі на закладці БЛОК-СХЕМА.
Якщо зону-3 не використовуєте, то обовязково зніміть її моніторинг у налаштуваннях (самий лівий стовпчик на закладці ВХОДИ-ВИХОДИ), після чого зону-7 можна використовувати без резистора.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: не працює 7 зона

Повідомлення vallich »

на 3 вході в мене -постановка-зняття через клавіатуру і зона 7 через 13ком -і саме 7 зона не спрацьовує тривога
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: не працює 7 зона

Повідомлення vallich »

то як мені поступити, на закладці ВХОДИ-ВИХОДИ зняти галочку з 3 зони ,а на7 ставити опір 13 ком-?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: не працює 7 зона

Повідомлення boby »

відповідь вже була вище, а саме: "якщо ви використовуєте зони-3 та -7 на одному фізичному вході-3 , то необхідно ставити резистор 8к у ланцюг зони-3 та 13к у ланцюг зони-7. Саме це відображено у конфігураторі на закладці БЛОК-СХЕМА"

тому прості запитання:
1) в ланцюгу зони-3 (послідовно з релейними контактами клавіатури) ви поставили резистор 8к?
2) в ланцюгу зоні-7 (послідовно з тривожними контактами датчика) ви поставили резистор 13к?
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
vallich
Активний
Повідомлень: 112
З нами з: 27 лютого 2015, 15:02

Re: не працює 7 зона

Повідомлення vallich »

в ланцюгу зони-3 (послідовно з релейними контактами клавіатури) резистор не поставив.
2) в ланцюгу зоні-7 (послідовно з тривожними контактами датчика) поставив резистор 13к.
виходить мені потрібно постпвити в 3 ланцюг резистор 8 к і все?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: не працює 7 зона

Повідомлення boby »

не розумію, навіщо ви робите ТАК, ЯК НЕ ПОКАЗАНО В ІНСТРУКЦІЇ, а ВАМ ВІДПОВІДАЮТЬ, ЩО РОБИТИ ТРЕБА ПО ІНСТРУКЦІЇ, а ви потім по декілька разів запитуєте, чи дійсно ТРЕБА ЗРОБИТИ ТАК ЯК ПО ІНСТРУКЦІЇ ????

коли ви поставили в охорону клавою по зоні-3, у якої нема резистора 8к, то ВИ ТУПО ЗАКОРОТИЛИ ФІЗИЧНО ВХІД-3 НА МІНУС !!!
то про яку реакцію по цьому ж входу-3 може бути мова для зони-7, яка підєднана на цей же вхід-3 через резистор 13к.

ЗАКОН ОМА ВИВЧАЮТЬ В ШКОЛІ, ЗАДЄТЬСЯ, У 9 КЛАСІ )))
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-U”