Відсутні повідомлення про 220 в і постановку на охорону

Відповісти
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Відсутні повідомлення про 220 в і постановку на охорону

Повідомлення Ярослав »

Вчора купив у Вас ОКО-U "Інсталятор" 2і1. Встановив, все ОК, тільки у звіті на *801 постійно пише "220 OF" (хоча мережа 220 є, відключу мережу 220 в з розетки теж іншоє реакції немає)і відсутній сигнал через СМС про постановку або зняття з охорони командами *121, *120. Як запрограмувати або виправити це. Дякую за відповідь.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Відсутні повідомлення про 220 в і постановку на охорону

Повідомлення boby »

при використанні ББП та резервної АКБ напруга живлення в навантаження (плата око-и) приходить близько 14В при наявності 220В, а коли 220В виключається, то напруга падає до АКБ (близько 12.8В). Оь на перехід напруги і реагуе прилад з деяким часовим фільтром, тобто на скачки туди/сюди він не буде реагувати. За замовчуванням стоіть порогово напруга для визначення 220В рівною 13.5В, що можна підкоригувати за допомогою конфигуратора.
Заміряйте у себе напругу живлення на платі око-и при вкл 220В та при викл 220В, яка вона? Встановіть конфігуратором "середнє" значення між вимірами.

щодо смс сповіщення при вкл/викл охорони, то це виставляється конфігуратором на закладці ВКЛ/ВИКЛ ОХРАНИ, ще в залежності від способу пост/зняття.

РС.
до речі, ви не могли у нас купити око-и з альтернативною версією Інсталятор, оскільки усі вироби виготовляються та продаються зі стандартною заводською прошивкою.
Це хіба що ви когось дуже попросили, щоб вам туди залили альтернативну версію, або самі це зробили )))
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Re: Відсутні повідомлення про 220 в і постановку на охорону

Повідомлення Ярослав »

Добрий день! Дійсно я її купив у Вас. Інструкція у коробці була для версії 3.7 заводська. Коли зібрав схему, почав програмувати через СМС по в ній було в коді 4 цифри і коли зробив запит системи, мені прийшла відповідь що версія прошивки 2і1. Півля цього я купив опори на 8 і 13 кОм і зібрав схему інсталятор, ввідний секретний код уже 3К і запрацювало. Сьогодні я заміряв напругу на вході при включеному блоці живлення -12,7 В, а при виключеному блоці з мережі, напруга падає тільки на 0,5 Вольта. Блок живлення у мене український "UPS -1215 "РІКАС-ВАРТА". Тут і причина, згідно Вашої підсказки. Скажіть чи зараз з цими опорами, щоб не міняти схему зборки на 3,7, а залишити таку як в 2і1, чи зможу я з допомоголю СМС знов повернутись на версію 3.7. Дякую за пораду і відповідь.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Відсутні повідомлення про 220 в і постановку на охорону

Повідомлення boby »

сам по собі прилад НЕ ЗМІГ би змінити собі прошивку.
Якщо у вас з самого початку він відповідав на смс запит типу 123402, де 1234 секретний код смс-управління для стандартної заводської прошивки, а потім через деякий час він вже працює з іншою системою смс-команд типу Status3k, то ви напевно забули написати, що хтось дав смс-команду 123460ui на зміну версії ПО на альтернативну Інсталятор.

Якщо потрібно повернутися на заводську, то необхідно тепер користуватися смс-командами від альтернативної прошивки Інсталятор, смс-команда Load3kuz

До речі, в заводській прошивці за замовчуванням теж стоїть 13В для визначення стану 220В, бо все це зроблено під ББП20 з АКБ, який видае біля 14В при 220В, а потім падае до 12.8В при викл 220В.

РС.
перед тим, як щось міняти, необхідно добре подумати, для чого саме це робити, щоб потім не бігати туди-сюди )))
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Ярослав
Допитливий
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2014, 10:49

Re: Відсутні повідомлення про 220 в і постановку на охорону

Повідомлення Ярослав »

Я дуже вдячний Вам за допомогу і консультацію. Ну що сказати: Вік живи-вік учись.
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-U”