Помогите разобраться с oko-u!!!

unin
Допитливий
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2014, 19:55

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення unin »

то значить якщо я через GPRS заллю«Инсталлятор» (123460ui. ), то тоді я зможу через кабель програмувати?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення boby »

прошивку (версію ПО) приладу око-и можна міняти не лише через гпрс, а й кабелем (і модемом).
А от конфігурувати кабелем можна лише з версією Інсталятор.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
unin
Допитливий
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2014, 19:55

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення unin »

з кабелем не виходть.
пробую через GPRS :скинув у заводські уст., відіслав смс 123460ui - прибор прийняв - зробив рестарт. передзвонив на нього набрав *805 -прийшло 2 смс ( скорочено): в першому -- 3.4 ІР,....GPRSoff APN internet.... в другому- 1 -ном тел з якого відправлено смс інші пусті
потім заповнив конфігуратор, відправив на сервер DOWNLOAD3kvali - прибор його не прийняв.
кнфігуратор брав з oko_u_instal_v2i1 в чому справа, що роблю не так?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення boby »

якщо кабелем не виходить залити прошивку, то ним і не вийде конфігурувати. Якщо вас влаштовую працювти конфігуратором через гпрс, то можливо вам буде достатньо заводської прошивки? Там е така можливість.

у вас по факту через гпрс не залилась альтернативна версія Інсталятор - прилад спробував це зробити, не вийшло, він рестартонув, потім від відреагував на вашу дтмф-команду *8 стандартної заводської прошивки. У вас це версія 3.4.
Ви встановлювали смс-командою АРН сім-ки перд тим як дати команду 123460ui ?
Дайте на мило support@oko.tm номер сім-ки (КС або МТС)приладу - спробуемо залити версію Інсталятор через модемне зеднання.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
unin
Допитливий
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2014, 19:55

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення unin »

0672381443-номер картки в око
коли я відразу скинув в зав. прошивку (нажав на кнопку, подав живлення, через 7-10 сек відпустив , око став в роб. стан, після ком *805 була версія 1.9.....
я відсилав остан раз 1 год назад 123463www.ab.kyivstar.net60ui.
припост. сигналізаціїї дзвінка нема а при тривозі дзвонить-- виходить що інсталятор не загрузивсь
на сервері в мене файл vali
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення boby »

в ваш прилад через модемне зеднання вже залито альтернативну прошивку інсталятор версія 2i1
http://oko.plys.kiev.ua/oko-u.htm
скачати архів "Версія Інсталятор" - там є інструкція до неї.

РС.
до речі, кнопкою НЕ СКИДАЕТЬСЯ в заводську ПРОШИВКУ!!! кнопкою скидаються налаштування на початкові значення, а версія прошивки лишається таж сама - прошивка змінюється кабелем, модемом або через гпрс.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
unin
Допитливий
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2014, 19:55

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення unin »

так 2.1 встановлено.
в мене такого ще не було, все роблю по інструкції але не виходить.можливо щось з сервером і потрібен час дла закачки з серверу в око? почекаю до ранку.
було кілька око все працювало, а тут нічого.
коли роблю довон на око з тел, то при постановці дзвонить при відкритті ні і при тривозі дзвонить...
треба конфігуратор.
Аватар користувача
m_p_p
Чудовий
Повідомлень: 314
З нами з: 25 грудня 2013, 14:34
Контактна інформація:

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення m_p_p »

До чого тут сервер?!!! Сервер працює відмінно.
Розберіться зі своєю карткою та її налафтуванням. Якщо на ній не працють сервіси і ви не можете їх активувати, то поставте в прилад іншу картку, можливо іншого оператора.
Чтобы не было пи...жу, делай все по чертежу!
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення boby »

unin писав:так 2.1 встановлено.
...можливо щось з сервером і потрібен час дла закачки з серверу в око? почекаю до ранку.
не зовсім зрозуміло, що саме до ранку ви будете чекати? Вам вже залито альтернативну прошивку Інсталятор
unin писав: коли роблю довон на око з тел, то при постановці дзвонить при відкритті ні і при тривозі дзвонить...
треба конфігуратор.
не зовсім зрозуміло, що таке у вашому розумінні "відкриття" та "тривога"? чим вони відрізняються?
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
unin
Допитливий
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2014, 19:55

Re: Помогите разобраться с oko-u!!!

Повідомлення unin »

відкриття- я мав на увазі зняття з охорони.
Через GPRS в мене так і не вийшло не розумію чому , але в мене вийшло через кабель USB to UART з мікр сх серії СР21хх, так от саме інтересне , що я пробував цей кабель на око-е і не зміг запрограмувати, а запрограмував око-е через кабель з СР 230х. Драйвер на кабель мікр сх серії СР21х взяв з інструкції корист п.10.1 там є драйвери на кілька кабелів, а от на офіційній сторінці драйвер тільки один і про це ніхто не сказав, прийшлось почитати трохи форум за минулі роки, це виявилось корисним. Тобто вирішення проблеми в моєму випадку я думаю :1- кабель і 2-почитавши форум знайшов, що підключати ОКО від акумулятора. Я спочатку підключав ОКО від ППК ОРІОН без АКБ , і не виходило, а потім підключив від АКБ і пішло.
Відповісти

Повернутись до “GSM сигналізація OKO-U”