Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Спочатку прочитайте тут
Alex20008
Допитливий
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2021, 17:18

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення Alex20008 »

Дякую за поради! Але переходити на контракт мені не хочеться, особливо коли не контролюєш витрати, прийдеться пробувати купляти нову сімку, тримаючи в запасі стару....
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення boby »

якщо плануєте постійно користуватися сім-кою, то витрати на контракті такі ж самі 30 гр/місяць, як і на препейді
https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/devices/sensor
1гр/день.
але здається, при міграції на контракт буде фізична заміна сім-ки (зі збереженням номеру), тобто це нова 4Г(ЛТЕ)-сім-ка з усіма ньюансами повноцінної зворотньої сумісності зі старим 2Г гсм-модулем СІМ300, що у вашому пристрої.

ПС
заглянув в особистий кабінет ... виявляється, що у мене в автомобілі трекер автоматично перевели з ТП Датчик (препейд) на "СІМ для пристороїв" (препейд), тобто 1 гр/день - все без змін
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Alex20008
Допитливий
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2021, 17:18

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення Alex20008 »

Я це розумію, але в мене є досвід контракту, тоді ще МТС, тому не має зовсім бажання... Лишні послуги і лишні платежи
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення boby »

у мене є деякі сумніви, що ви не можете перевести свій препейдний ТП на новий "сім для пристроїв" препейд через один із проміжних доступних для переходу препейд планів. Гляньте в особистий кабінет, на які саме ТП ви можете перейти зі свого поточного ТП? і до речі, який саме поточний ТП?
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Alex20008
Допитливий
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2021, 17:18

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення Alex20008 »

Поточний Київстар онлайн 2018. Я вже був і в магазині Київстар, і дзвонив в колцентр, немає рішення
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення boby »

в магазині ділери - вони таких ньюансів можуть і не знати. ім простіше впарити вам контракт, так само як і "дівчинці на першій лінії підтримки". які саме доступні для переходу ТП відображаються у вас в особистому кабінеті? В свій час я робив перехід на ТП Датчик через проміжний план. Не думаю, що наразі кардинально все змінилося в КС.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Alex20008
Допитливий
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2021, 17:18

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення Alex20008 »

Я не створював особистостого кабінету, а номер мобільного в мене на водафон
Alex20008
Допитливий
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2021, 17:18

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення Alex20008 »

По проміжному плану питав в коолцентрі, сказали, що не має рішення, і попросили звернутися в магазин Київстар
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення boby »

а його не треба створювати, він і так створений з моменту існування номеру - ним просто треба користуватися )
вставте сім-ку з приладу в телефон, зайдіть сюди
https://account.kyivstar.ua/
введіть номер сім-ки приладу, на телефон прийде смс з кодом, введіть.
на закладці Огляд побачите свій поточний тарифний план, а на закладці Тарифи побачите усі достіпні ТП для переходу. Які там плани відображаються для вашої сім-ки?

ПС.
якщо ж можливості переходу дійсно немає, то з новою сім-кою може бути "печалька" зі "старим приладом", тобто вигідніше буде лишитися на поточному тарифному плані і нічого не робити.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Alex20008
Допитливий
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2021, 17:18

Re: Выгодные тарифные пакеты украинских GSM операторов

Повідомлення Alex20008 »

Ускладнюється тим що пристрій і сім картка, на дачі, 30 км від житла, тому, при черговій поїздці це зроблю, заодно куплю нову сім з пакетом для пристрою та попробую. Мене ще цікавило, чи треба нову сімку адептувати до пристрою?
Відповісти

Повернутись до “Найчастіші запитання”