Вибір між OKO-U і OKO-U2

Спочатку прочитайте тут
Відповісти
hiker
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 21 серпня 2016, 09:07

Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення hiker »

Хочу прояснити деякі питання, які залишилися після вивчення мануалів:
1. В інструкції до клавіатури OKO-KL сказано, що вона сумісна з усією лінійкою GSM сигналізацій. В U2 є окремий вхід для цієї клавіатури, а в U - ні. Проблем з підключенням до U не буде?
2. По живленню:
- для U необхідний мінімум: блок безперебійного живлення + акумулятор + блок живлення?
- для U2 (з контролером зарядку АКБ) необхідний мінімум: лише акумулятор + блок живлення?
3. В U2 значиться функція захисту від GSM глушилок з вмиканням сирени і відправки СМС. Не знайшов можливість вимкнення цієї функції. Передбачаю багато зайвих спрацювань, та й сирена не доцільна.
4. В чому переваги відкритої платформи U2? Під цей пристрій буде оновлюватися ПО, а версія U з часом буде знята з виробництва?

Буду вдячний за відповіді.
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення boby »

1. клавіатура OKO-KL має логічний вихід типу ОК (видає/знімає мінус при кожному введені коду), яку можна підєднати як до око-и так і до око-и2 (та інших централей), в яких є "логічний" (подача/зняття мінусу) вхід для постановки/зняття охорони. В око-и2 цей вхід може буди АБО як логічний вхід пост/зняття охорони, АБО як порт зчитування точмеморі таблеток (одночасно - НІ). в око-и2 є окрмий цифровий порт 485 для підєднання клавіатури OKO-KB

2. для око-и потрібен ББП-20 та АКБ, для око-и2 потрібен 15В БП та АКБ (заряд та контроль за АКБ здійснює око-и2)

3. захисту від "глушилок" не існує ))) Є функція сповіщення при спробі "глушіння", звісно ж, що при дуже стрімкому процесі ніякого сповіщення не буде, також ця функція буде чутлива до внутрішньосистемних та побутових завадах. За замовчування вона вимкнена, вмикається через Конфігуратор (в налаштуваннях кожного користувача та в загальних налаштування щодо сирени). Такої функції в око-и нема, бо в її основі лежить апаратна можливість гсм-модуля новішої серії SIM800, що в око-и2, а в око-и шсм-модуль старішої серії SIM900 - там немає такої можливості.

4. саме так. гсм-модуль SIM900 знятий з виробництва виробником SIMCOM у 2 кварталі поточного року. До того ж "перспективність" нарощування функціональності (в рамкаж апаратних можливостей платформи) в око-и2 є, а в око-и її вже немає пару років.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
hiker
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 21 серпня 2016, 09:07

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення hiker »

Дякую за відповідь.

Планую брати наступний набір:
OKO-U2 - 1560
СМК-1Э - 78
SWAN QUAD - 312
OKO-KL - 416
FENIX-1220 - 208
АКБ - 260
С-03-12 - 166
коробка

Нічого не забув з обов'язкових компонентів?
hiker
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 21 серпня 2016, 09:07

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення hiker »

Чи можливо краще збирати систему на основі готового комплекту ДОМ-2? Він не на основі плати U2 зроблений?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення boby »

ДОМ-2 на око-и.
для старту досить того, що ви перелічили. щодо корпусу я не зрозумів, який саме вам необхідний.
Є готова "заготовка" PRO-BOX
http://oko.plys.kiev.ua/other_equipment.php
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
hiker
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 21 серпня 2016, 09:07

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення hiker »

Нарешті вдалося придбати комплект охоронної сигналізації. Зробив вибір на користь OKO-7S. Був здивований, як швидко вдалося налаштувати контролер за допомогою конфігуратора (хоча інструкції до нього так і не знайшов) і під'єднати необхідні датчики. Приємна несподіванка від відчизняного виробника :)

Все ж залишилося декілька запитань:
1. Планую під'єднати зчитувач ключів iButton. Чи можна буде запрограмувати його для використання з ключами від цифраловських домофонів?
2. На вихід о3 під'єднано впаралель два світлодіоди, які повинні показувати стан постановки сигналізації на охорону. Згідно інструкції, якщо система під охороною - світлодіод повинен горіти, якщо ні, то гаснути. По факту у мене світлодіоди горять постійно, а при постановці на охорону починають просто горіти дещо яскравіше. Я правильно розумію, що свідлодіоди потрібно під'єднати через резистор 2 кОм, у мене вони, здається, живляться напряму?
3. На платі клеми GND і "-" по факту з'єднані між собою (перевіряв тестером) - це для зручності зроблено?
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення boby »

1. лише IButton розуміє око-7с
2. потрібен струмообмежуючий резистор, як в схемі. Якщо його немає, то ймовірніше за все вийде з ладу ключ виходу, наприклад, він постійно "землитиме".
3. так. для зручності - окрема земля для живлення та шлейфів.

ПС.
цей вітчизняний виробник з 2007 року, нарешті через 10 років ви його знайшли )
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
hiker
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 21 серпня 2016, 09:07

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення hiker »

Дякую за відповіді, але хотілося б конкретики щодо IButton. Чи може цей зчитувач працювати з ключами від домофонів Цифрал: http://www.cyfral.net.ua/main/cyfral/ht ... s/part/17/ ?

P.S. Шукати я почав зі стартом цієї теми, просто процес покупки трохи затягнувся :-)
Аватар користувача
boby
Гуру
Повідомлень: 2674
З нами з: 25 грудня 2013, 20:16

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення boby »

"конкретика" тут така: якщо цей ключ має інший (власний) протокол, ніж "стандартний Dallas iButton, наприклад, DS1990A", то працювати точно НЕ буде.
у вашому посиланні немає детальної інформації щодо протоколу тих ключів, тому по "фотографії" неможливо "поставити точний діагноз".

ПС.
для прикладу, серед оцього переліку
http://touchmemory.ru/catalog/kontaktye ... ch-memory/
підійде отакий ключ
http://touchmemory.ru/shop/ds1990a/
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
hiker
Тихоня
Повідомлень: 6
З нами з: 21 серпня 2016, 09:07

Re: Вибір між OKO-U і OKO-U2

Повідомлення hiker »

Дякую, я спробую прояснити цей момент.
Відповісти

Повернутись до “Найчастіші запитання”