Виключається сигналізація при мінусовій температурі

Ответить
Ярослав
Любопытный
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 06 фев 2014, 10:49

Виключається сигналізація при мінусовій температурі

Сообщение Ярослав »

Добрий день. Давно не спілкувався. Все поки-що працює ОК. Як тільки почались морози, сигналізація в гаражі при мінусовій температурі відключається, на запит з телефону відповідає, що "поза зоною". Через деякий час при підвищенні температури включається сама і приходить сигнал " я на звязку". Що можна придумати, порадьте. Немає можливості змінити внутрішню температуру в гаражі. Чи шкідливі такі відключення для самої сигналізації? Дякую.
Аватара пользователя
boby
Гуру
Сообщения: 2421
Зарегистрирован: 25 дек 2013, 20:16

Re: Виключається сигналізація при мінусовій температурі

Сообщение boby »

сам гсм-модуль та проц повинні працювати до -30С.
гадаю, що справа в сім-ці: або вона при тепловому зменшенні пластика погано дотикається контактів в сім-холдері, або ж сама ваша сім-ка при мінусі не працює, бо вона як правило призначена для роботи в звичайному мобільному телефоні, де як правило не відбувається промерзання.

Оператори частенько для М2М рішень пропонують сім-ку класу Industrial, наприклад
http://corp.mts.com.ua/rus/sim_cards.php
ось що обіцяють :-)
Эксплуатационные преимущества
Гарантируется надежная работа SIM-карты при температурах от -40 °С до +105 °С (при некоторых условиях возможна работа в более широком диапазоне температур)
Отсутствует счетчик аутентификаций – дольше срок службы карты
Отсутствуют дополнительные приложения (например, МТС Клик, МТС Меню и др.)
Отключена автоматическая проверка PIN-кода при первом включении* – облегчается установка SIM-карты в специальное оборудование М2МАле в мене в авто стоїть звичайна сім-ка КС і в морози прилад око-авто працює (він зроблений на базі апаратної платформи око-и, на якій зроблено також і ОКО-ДОМ).

До того ж при наявності 220В та закритому боксі ОКО-ДОМ всередині боксу буде виділятися тепло, яке не буде давати сильному промерзанню.

Спробуйте між сім-кою та пояском сім-холдеру підмостити пластинку (наприклад з пластику, паперу), щоб сильніше прижималася сім-ка до контаків холдеру.

також перевірте, коли перестає працювати прилад, чи не випадае на платі око-и конденсат при перепадах Т.
тяжело начинать с нуля, но тяжелее с глубокого минуса
Ответить

Вернуться в «GSM сигнализация OKO-DOM»