Правила

Будь ласка, прочитайте!
Закрито
Аватар користувача
admin
Адміністратор
Повідомлень: 1
З нами з: 26 листопада 2013, 00:17
Контактна інформація:

Правила

Повідомлення admin »

Вітаємо Вас на форумі Торгової марки "ОКО".

Форум ОКО створено для технічної підтримки користувачів наших проектів, систем, продуктів. Його головне завдання дізнатися потреби та побажання наших клієнтів для подальшого вдосконалення систем ОКО, а також допомогти їм з труднощами, що виникають у процесі експлуатації нашої продукції. На сторінках форуму Ви зможете не лише висловити свою думку та побажання, поставити запитання розробникам, але й допомогти іншим учасникам форуму у питаннях пов'язаних зі складанням, налаштуванням та експлуатацією систем на основі продукції ТМ ОКО.

На нашому форумі діють кілька простих правил, яких переконливо просимо дотримуватись:

1. Форум є постмодерованим, тобто додавання повідомлень відбувається відразу, а їх перегляд та можливе редагування потім.

2. Всі повідомлення відображають думки їхніх авторів, і Адміністрація форуму жодної відповідальності за них не несе.

3. Забороняється написання повідомлень не за темою обговорення або розділу форуму.

4. Перш ніж створити тему, уважно перегляньте вже створені розділи та теми. Можливо, подібна тема вже є і відповідь на Ваше запитання вже дано.

5. Під час створення нової теми переконайтеся, що її зміст підходить до розділу. Створюйте тему з назвою, яка відображає суть Вашого питання або повідомлення. Назва теми має нести узагальнений зміст теми. Додаючи повідомлення до тем, переконайтеся, що його зміст підходить до цієї теми. Повідомлення та теми, які не стосуються по змісту до теми чи розділу, будуть безповоротно видалятися.

6. Забороняється писати назву тем та самі повідомлення великими літерами, кольоровим шрифтом.

7. Намагайтеся писати грамотно. Поважайте інших учасників форуму, які читають Ваші теми та відповіді.

8. Особисте листування у темах заборонено, всі питання вирішуються через приват. Наш форум – не чат.

9. Лайки, образи, хамство та провокування конфліктів видаляються без коментарів, а ініціатори караються.

10. Забороняється прихована та відкрита реклама у будь-якому вигляді, особливо реклама продукції інших виробників.

11. Забороняється масове розсилання матеріалів у особистих повідомленнях.

12. Забороняється створення "тролів". Ситуація коли один користувач реєструється під різними іменами та маніпулює думкою відвідувачів.

13. Забороняється публічне обговорення дій Адміністрації. Якщо Ви не погоджуєтесь з діями Адміністрації, не влаштовуйте публічних розбірок. Всі питання можна вирішити через особисте повідомлення чи e-mail.

14. Адміністрація форуму залишає за собою право видаляти, змінювати, переносити або закривати будь-яку тему або повідомлення на власний розсуд.

15. Адміністрація форуму залишає за собою право змінювати викладені вище правила без повідомлення користувачів. Незнання правил не звільняє вас від відповідальності.

16. Якщо хочете нам подякувати, то напишіть свій відгук у розділі Відгуки. Найкращою подякою для нас буде покупка Вами нашої продукції та рекомендації придбати її своїм друзям, родичам та близьким.

Якщо Ви не згодні з правилами нашого форуму, просимо Вас не реєструватися у нас, а свою думку та матеріали висловлювати та викладати на інших форумах або створити свій власний.

Всі питання щодо Форуму ОКО, а також побажання та пропозиції щодо нових тем та розділів, надсилайте на поштову скриньку admin@oko.org.ua

З повагою,
Адміністрація форуму.
Закрито

Повернутись до “Правила”